Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszoknál a kedcenc játékodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszoknál a kedcenc játékodról a barátod kedvéért?

Figyelt kérdés
"Lövöldözös" játékról van szó mint pl battlefield.
2015. márc. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek a lövöldözős játék a kedvence, de ha arra vagy kíváncsi, hogy neked le kéne e szoknod azt mi nem tudhatjuk
2015. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak azért játszok, mert nincs jobb dolgom. ha pl lenne bnőm, akkor nyilván ez háttérbe szorulna./F
2015. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint a barátnôm kedvéért? :) Hát szerintem igen, de tudnia kell, hogy azt az idôt neki kell kitöltenie. ;)
2015. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok meleg.
2015. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem. a jelenlétében nem játszanék, de semmi köze hozzá, hogyan töltöm a szabadidőmet, amikor nem vele vagyok :D (most valaki nehogy nekiálljon kiforgatni, hogy itt más pasikkal való kefélésre gondoltam :D)
2015. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagyunk, nem játszanék ilyenekkel, de nem fogok leszokni róla csak miatta. Miért tenném?
2015. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat hogy elirtam, kedvenc*
2015. márc. 1. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, az érdeklődési köröm és a hobbijaim (pláne ha nem ártanak senkinek) a természetem szerves része, nem mondanék le. A páromnak nem kell ugyanazokért rajongania, mint nekem, de ha még elfogadni sem képes, hogy engem XY tevékenység érdekel, akkor az csak súrlódásokhoz fog vezetni hosszútávon, így inkább bele sem megyek.
2015. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!