Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem mondja soha hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, de már előtte is jó barátok voltunk. Nagyon szeretem őt és tudom hogy ő is engem, de soha nem mondja hogy szépnek talál. Néha mondja hogy milyen aranyos meg imádni való vagyok, de sosem hív szépnek vagy szexinek. Nem azt szeretném hogy napjában minimum háromszor kötelességtudatból mondogassa nekem hogy én vagyok a legszebb és legdögösebb a világon mert persze ez nem igaz, de néha azért jól esne ha megdicsérne valamit rajtam. Nagyon fontos nekem és csak az övé az egyetlen vélemény ami számít ha a külsőmről van szó, így nagyon igyekszem a kedvében járni, olyan ruhákat veszek fel ami nem az én ízlésem de tudom hogy neki tetszene rajtam, befestetem a hajam is egy olyan árnyalatra ami tudom hogy a kedvence, és már a körömfestést is abbahagytam mert tudom hogy bár sosem kérné tőlem, nem rajong a festett körmökért. Csak szeretnék tetszeni neki, olyan jól esne ha egyszer rám nézne és azt mondaná hogy milyen gyönyörű vagy ma, mindenféle kényszerítő erő vagy hátsó szándék nélkül őszintén,tényleg csak egyszer.

De ezt így mégsem mondhatom meg neki, mert utána meg csak arra tudnék gondolni hogy azért mondja mert tudja hogy én ezt akarom hallani, szóval értitek. : / Nem tudom, mit kéne tennem. Arra is gondoltam hogy azért nem mondja soha mert nem gondolja így és hazudni meg nem akar. Szerintetek?Nagyon örülnék bármilyen válasznak vagy segítségnek. 17L


2015. márc. 2. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Most hazudjon?
2015. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is így voltam a párommal, Ő erre annyit mondott, hogy ne neki akarjak megfelelni, ahnem magamnak, és ha magamnak megfelelek sugározni fogok. Mióta elértem, hogy szeressem magam és megfeleljek magamnak sokkal több pozitív visszajelzést kapok a környezetemből, valamint apárom is vonzóbbnak talál.
2015. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem bunkóság. Aki szeret valakit, azt szépnek találja, és dicséri is, hogy milyen gyönyörű.
2015. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van. Más kérdés hogy vannak srácok akik a csillagot is lehoznák a lányért de a lány lese szarja...
2015. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet neki nem annyira magától értetődő, hogy mondania kéne. Gondolj bele logikusan. Nem véletlenül vagytok együtt. Ha valakinek szeretjük a belső tulajdonságait az valahogyan kivetítődik a kinézetére is. Biztosan szépnek talál. :)
2015. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Úgy tűnik jól teszi hogy nem dícsér, hiszen már 7 hónapja vele vagy.

Amúgy is ez kell nektek, a jóképű pasi aki semmibe vesz, mert szerettek futni utánuk.

2015. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez baromsag utolso:D

27 n

2015. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A pasik már csak ilyenek. A legtöbb nem éppen a szavak embere, fogadd el. Ha amúgy megtesz érted dolgokat, szeret téged és jó vele, akkor szerintem ne csinálj problémát belőle.

Tudod, nékik az a fő szerelemvallomas , ha eelmosogat more hazaérsz, meg ilyesmi.

Tudom, mert az enyém is ilyen, 5ev alatt talán ha ketszer hallottam, hogy "szeretlek". :D :D

2015. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én négy éve vagyk együtt a párommal mi napig minden randinkat azzal kezdi milyen csinos vagy szerelmem. Vagy lefekvéskor gyönyörű vagy életem.róbáld ki hogy te is megdicséred találkoztok és mondod neki hgy miylen jól néze ki stb.. nekik sem árt hidd el
2015. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!