Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a határ randizás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Hol a határ randizás és kapcsolat között? Kinek mennyi idő/randi kell ahhoz hogy el tudja dönteni mit akar?

Figyelt kérdés
Tudom korai lehet ez a felvetés, de elbizonytalanodtam. Csütörtökön volt az első randim egy sráccal, aznap az első csók el is csattant,majd az este további részébe kézenfogva mászkáltunk,egy kollégába is belefutottunk, de ugyanugy viselkedett. aztán pénteken az egész délutánt együtt töltöttük, sétáltunk meg filmeztünk. szombaton ugy volt talizunk, de lemondta telon mert nem érezte jól magát, este melo után hivott, hogy már jól van és talizzunk, nálam aludt(nem volt semmi) aztán vasárnap megint jött és mondta hogy ha nem baj akkor nálam aludna megint, bár kényelmetlen a párna ugyhogy majd vesz ide egyet, meg akar venni majd fogkefét is hozzám.ma azonban tanulásra hivatkozva inkább otthon maradt. habár fb-on ismerősök vagyunk szinte sose beszélünk napközbe, nekem ez furi mert exeim folyamat kerestek ott is,mikor épp nem voltunk együtt. tartok tőle,hogy a hirtelen jött lendület lecsillapodot vagy rájött, hogy mégse akar semmit..de lehet csak az önbizalomhiány beszél belőlem... minden vélemény érdekel :)
2015. márc. 2. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az első szex után van második és harmadik is!
2015. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen hirtelen jött lendületről beszélsz_?csütörtökön találkoztatok először és hétfő van könyörgöm
2015. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

exeiddel dumálgatsz a fácsén?

Ha látja, nemcsoda, h le akar koptatni...

2015. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!