Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak megértenétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak megértenétek ha nem lenne kedvem jópofizni a lány haverjaitokkal?

Figyelt kérdés

Barátomnak van pár,én nem kedvelem őket.Tőlem barátkozhat velük de nekem nincs kedvem velük menni.Néha mondja,hogy mehetnék én is,mert meg akarnak ismerni,örülnek nekünk stb,aztán mikor ott vagyok elvannak és ülök mint egy kuka,semmi közös nincs bennünk.

Voltam párszor,azt hittem sose telik le az a fél óra.Ha neki szüksége van rájuk menjen,engem addig inkább megesz itthon az ideg,mintsem ott.Persze ezt neki nem mondom.

Vagy mit csináljak,menjek akkor is ha nem szimpik?


2015. márc. 2. 21:28
 1/3 anonim válasza:

Persze ha elmondanád

1.nem mennék el hozzájuk

2.nem hurcolnálak magammal

3.foglalkoznék veled közben

2015. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nicsak,egy rendes pasi:)
2015. márc. 2. 21:35
 3/3 anonim válasza:

Ha lenne barátnőm, odafigyelnék rá, nem erőltetném az ilyesmit és többnyire vele tölteném az időmet, mint a barátaimmal!

20/F

2015. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!