Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazodom ki rajta. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazodom ki rajta. Most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Jelenleg pár ezer km választ el minket egymástól (előtte csak 30km és akkor találkoztunk, amikor akartunk, volt, hogy 1,5 hétig nem, volt, hogy kétnaponta, ahogy akinek jól esett). Nekem több a szabadidőm és könnyebben is mozgok. Neki csak heti egy szabadnapja van, így nem tud eljönni hozzám. Úgy beszéltük meg, hogy egy köztes helyen találkozunk. Legközelebb viszont áprilisban lesz neki olyan, hogy el tudjon jönni - több, mint egy napra. Mivel január végén találkoztunk utoljára, az borzasztó messze van még és már nagyon hiányzik! Megtaláltam a lehetőséget, hogy ha ő nem tud eljönni (tényleg nagyon be van táblázva), akkor én el tudjak hozzám menni (nagyon körülményes, de kit érdekel :D). Viszont nem akar ott találkozni. Nem értettem pontosan, hogy miért. Lehet, hogy azért, mert elkezdenének rólunk pletykálni (kisváros), lehet, hogy azért mert nem biztonságos (őt késelték már meg), nem értettem pontosan, hogy miért, de ott nem akarja. De közben meg minden nap beszélünk - telefonon-, mondta is, hogy fogunk is, ő keres. Egy év múlva már ő is könnyebben fog tudni mozogni és akár minden hónapban el tud ide jönni. Meg kettőnkről beszélt. Tehát olyan, mintha akarná velem a dolgot. Viszont azt sem akarom, hogy csak itteni ágyasának akarjon. Nem tudok rajta kiigazodni. Hiszek is neki meg nagyon szeretem, de egy kicsit többet is tehetne.

2015. márc. 3. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezted tole hogy miert nm? Par ezer km azer sok... de ha mindennap teloztok az jo :)
2015. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csinálja ugye a sulit, mellette edző, gyakornok, versenyekre jár, megértem, hogy sok a dolga, ez eddig rendben is van. Kb "félúton", hozzá közelebb, találkoznánk, emellett nem tud bevállalni 200-400 km utazást (én utaznék 2000-et, ő 200-400-at) vagy heti egynél több szabadnapot, ezt megértem és ezzel nincs is gond. Mondtam neki, hogy lemegyek én hozzá, ahol tanul, de azt meg nem akarja. Viszont az nem volt egyértelmű, hogy miért nem akarja, hogy lemenjek. Azt mondta nem jó ott. De nagyon nem volt világos. A közbiztonság vagy az emberek miatt vagy nem akar felvállalni? Pedig a haverjai tudnak rólam. Mondjuk ott nem sétálhatnánk kézen fogva (itt mindig úgy sétálunk, hogy megölel) - puritánabb országról van szó -, de ez nem lenne baj. Vagy van még valakije és azért nem akarja, hogy lemenjek? Megőrülök tőle :D :(
2015. márc. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!