Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit éreznétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreznétek, ha szkanderban vagy birkóban legyőznétek a párotokat?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy ő fiú, és nem hagyja magát.
2015. márc. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Győzelmi mámort.
2015. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Jót érzek.
2015. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, mert tudnám, hogy végre kivitelezhetném, amit szeretnék, de eddig az erőfölény miatt nem tudtam. :D
2015. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, először örülnék neki, de később elgondolkodnék azon, hogy én vagyok túl jó erőben, vagy a párom egy puhap*cs..
2015. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a jó benne? Mi okoz mámort?
2015. márc. 3. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szkander meg a birkózás pont két olyan sport, amiben meglepően sokszor le lehet győzni az erősebbet. :D De pl. ha a lány lendületből arcon boxolná a fiút, aztán a fiú a lányt, akkor a lány feküdne ki, hiába nyomta le mondjuk birkózásban... :D

Egyébként ha van mondjuk egy 75 kilós, jó kondiban lévő férfi, és egy 65 kilós barátnője, aki szintén sokat edz, akkor már nem olyan nagyok a különbségek, hogy feltétlenül a hímnek kelljen győzedelmeskedni. De eleve egy férfi ösztönből hagyja a nőt nyerni, még ha fel sem tűnik. Játékból vagy sportból senki nem szorongat meg komolyan egy lányt.

Amúgy érdekes, hogy mindig kardoskodik mindenki, hogy a nők áldozatok, mert kicsik és esélyük sincs megvédeni magukat, de ha valaki mégis szed magára egy kis izmot, és van ereje lebirkózni egy pasit, akkor a pasi már rögtön puhap*cs lesz. Hátjó :D

2015. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Komolyan könnyű legyőzni minket szkanderban meg birkóban? :D Hát, örülnék ha lenne egy ilyen barátnőm! :P :$
2015. márc. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!