Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tudom hogy a törvények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tudom hogy a törvények szerint a másodikunokatesómmal már összejöhetek? Vagy ott még pont nem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
jól
2015. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól, de nekem még ahhoz sem lenne gusztusom.
2015. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól, de készülj rá, hogy a család esetleg kiborul rajta. (Nálunk nővérem járt egy darabig a másoduncsinkkal. Hát volt patália a nagyszülői "szinten"... azóta szerencsére rájöttek, hogy csak fellángolás, semmi komoly. )
2015. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már az első unokatesóddal is összejöhetsz. Sem biológiailag, sem törvényileg nem probléma.
2015. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Törvényileg még az elsővel is. Sőt, testvérek között is csak a közösülés tiltott törvény által, az már más kérdés, hogy utóbbi még az én liberális nézeteimhez képest is durva.
2015. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek a gyors válaszokat :)
2015. márc. 4. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, nemrég változott a törvény. Régebben tilos volt.

Én azért elmennék genetikai tanácsadásra, ha komolyabbra fordul a dolog.

2015. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!