Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Normális válaszokat légyszi.

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek a helyemben? ( bővebben lent )


2 hónapja vagyok együtt 1 lánnyal . Ő az első barátnőm . Mielőtt összejöttünk volna próbálkoztunk már előtte de akkor még nem akartam komolyabb kapcsolatot , viszont ő elég komolyan gondolta.1x-2x megbántottam ez miatt. Azóta változott én is komolyan gondolom , együtt vagyunk . Suliban találkozunk , ölelgetjük egymást , eljár velem edzeni is heti 1-2 alkalommal . Ugyanakkor én idén érettségizek és nem sok időt tudok ráfordítani ( pont ezért nem akartam komolyabb kapcsolatot de így alakult ) ,tehát hétvégén átjön és ennyi . Ma kiderült ,hogy hívogatni szokták többen is ( fiúk ), és "elméletileg" néha találkoznak is pedig nem ilyennek ismertem meg. Szóval lényegében kicsit féltékeny vagyok .


Én reagálnám túl ezt az egészet ?


Lényegében , most én vagyok vele úgy hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni .


18/F ő 16/L



2015. márc. 4. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy kik hívogatják.
2015. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nála 5-6 évvel idősebb srácról tudok .
2015. márc. 4. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
És mit mond róla?
2015. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy tettem mint aki nem tört meg akkor , pont becsöngettek és elmentem órára , utána pedig haza . Nem vártam meg .
2015. márc. 4. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert lecsapják a kezedről. Huszonéves srác nem bambizni akar. Ellened fogja fordítani kihasználva hogy keveset találkoztok
2015. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van, lehet meg kellene előzni, é neked kidobnod, amiért suttyomban mással találkozgat, aztán meg irány tanulni!
2015. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen 16 éves korabeli fiúkkal találkozna nincs semmi baj, gondolom neked is vannak lány barátaid, lehet nagyob társaságban vegyesen lenni meg ilyenek, na de 20 évessel? ajjaj
2015. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szánj rá több időt. Oldd meg, különben elcsabítja az idősebb srác.
2023. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!