Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtam el ezt a barátomnak? Olyan ciki

Figyelt kérdés
mindig kézmosás nélkül nyúl hozzám "ott" ... eddig nem lett bajom, de most úgy tűnik van vmi... nem is tudom hogyan hozzam szóba ezt a témát
2015. márc. 4. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen gondolkozni.

Mond neki, hogy "Faszikám! Tiszta kéz legyen vagy nincs nyúlka piszka!"

Eleve nem nyúlnék intimebb részhez kézmosás nélkül.

Na azért vannak kivételes helyzetek, de ha van mód akkor kézmosás dukál a játék előtt. :D

2015. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korábban kellett volna megkérned, egyszerűen felhozod neki a témát, valószínűleg egy gyulladásnál nem lehet majd rosszabb, kérd meg hogy ezentúl figyeljen oda rád. A te tested végül is.
2015. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van valami fertőzésem, szóval, hogy legközelebb nehogy előforduljon, legyél szíves ügyelj rá te is, hogy moss előtte kezet, mielőtt még pettingelnénk." De szex előtt amúgy is szerintem az a normális, ha mindenki kicsit megmossa magát.
2015. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
de ilyen emeberek minek járnak meg szexelnek ha ennyi bizalom nincs meg közöttük hogy ennyit meg tudjanak beszélni
2015. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz ha a barátod erre nem gondol, te meg azért, mert hagytad. Millió kis betegséget el lehet kapni. Gratulálok mindkettőtöknek.
2015. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem cikibb szólni neki, mint az, hogy a mocskos kezét dugdossa beléd.
2015. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!