Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány sikongat az ágyban? Nem azért mert direkt csinálja, egyszerűen csak élvezi.

Figyelt kérdés
A másik pedig, ha ilyen lánnyal vagytok, nem zavar titeket az, ha már előttetek is volt fiúval, és azzal is így élvezte, talán jobban, és vele is sikongatott?
2015. márc. 5. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Második felére a válaszom az, hogy nem, ez nem zavarna, viszont az első fele igen. Van egy határ, mikortól már idegesítő és ciki a sok sikongatás, egyszerűen a szomszédok miatt kellemetlen.
2015. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2015. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, még izgat is. Arról meg nem tehetek, ha mással jobban élvezte, csak nekem soha ne hozza ezt fel.
2015. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2×nem
2015. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Haq hangot ad az érzéseinek akkor tudom, hogy hogyan csinálom (jól vagy rosszabbúl) és tudom, hogy élvezi a dolgot.
2015. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát..azért egy 400W-s hangrendszert csontra kellet tekerni, hogy ne hallatszódjon ki.
2015. márc. 5. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen lánnyal még sosem voltam, de a kiváncsiság miatt mindenképpen szeretném.
2015. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Engem elegge zavar, mert aludnek


Üdv: A szomszéd

2015. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem csak még jobban felizgatna...
2015. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem nagyon zavar. Eltereli a figyelmem, és nem tok elmenni.
2015. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!