Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve szerelmes vagyok belé....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve szerelmes vagyok belé. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Ez alatt az öt év alatt tetszett más is,de ő állandóan.Volt amikor nagyon,és olyan is amikor utáltam. Azóta volt neki egy barátnője de az nem fájt annyira..Szakított a lánnyal.Mostanába sokkal kedvesebb és egyre többet gondolok rá.Biztos vagyok benne hogy nem tetszek neki.El akarom felejteni elegem van már ebből. De ez sajnos nem olyan egyszerű mert egy suliba járunk,és minden nap van 1 közös óránk.
2015. márc. 6. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem jöttök össze ha neki is tetszel???
2015. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta nem tetszik neki.
2015. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is évekig szerettem egy fiút úgy hogy neki mégcsak nem is tetszettem. Mindaddig szerettem, amég nemjött olyan fiú aki felfigyelt rám! Belészerettem, évekig együtt voltunk majd itt hagyott. Akkor jöttem rá hogy akit évekig csak ámítva szerettem nem is volt szerelem, a beteljesült az igazi!

És én mondom neked szeresd amég szereted, mert én inkább szerettem volna az elsőt reménytelenül mint a beteljesültet aki rengeteg csalódást okozott! Mert ez a fájdalom ezt nehéz feledni, nem a reménytelent!

2015. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

5 éve?? És én még a saját elmém épségéért aggódtam, amiért 1 év kevés volt nekem kiszeretni valakiből...

De ha ilyen is van, akkor talán nincs is velem nagy baj.

2015. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nyolc évig tartott egy hasonló, reménytelen, persze akkor optimistán többnek gondolt szerelem. Időközben voltam én is mással kétszer is, egyszer néhány hónapig, egyszer félévig, mindkétszer azt hittem, hogy kiszerettem belôle, de csalódottan vettem tudomásul, hogy egyik srácba sem tudtam beleszeretni annyira...aztán a jelenlegi páromnál döbbentem rá, hogy mit is jelent igazán szeretni. :)

Az a tanácsom, amit irtó nehez betartani, jómagamnak se sikerült sokszor: Ne keresd, ne beszélj vele és ami a legfőbb: Ne ábrándozz róla! Próbáld meg elővenni a negativ tulajdonságait -mindenkinvan-és arra koncentrálni, ha eszedbejut, azt a képet tenni hozzá, hogy ő ilyen is tud lenni.

És foglald le magad valami teljesen mással, hogy ne is gondolj rá, könyv, film, sport, hobbi....nyugi! Ne aggódj, minden rendben lesz!

2015. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)) A gond most az hogy úgy tűnik közeledik felém..két barátom akiknek elmondtam , is ezt mondják..a fiú hátulrol megölel,simogat,amikor ülünk a padon a lába hozzáér az enyémhez meg ilyenek :(
2015. márc. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!