Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » DEBRECENBEN, VAN-E OLYAN HELY...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DEBRECENBEN, VAN-E OLYAN HELY ahol kettesben eltölthetünk a bnőmmel pár órát?

Figyelt kérdés

sziasztok, én és a barátnőm szeretnénk debrecenben kettesben lenni, egypár órára, egy olyan helyen ahol nem zavarna minket senki, h lefeküdjünk, ez lenne az első alkalom :)

a baj az ott van, hogy mind a ketten kollégisták vagyunk, nincs se házunk se albérleti lehetőségünk, nem tudunk a koliba bemenni, és ott zavartalanul eltölteni egy pásztorórát. :/

A debreceniek segitségét kérném vagy aki tud olyan helyet debrecenben ahol ezt "rendezni" tudnánk. gondolok itt egy apartmanra, panzióra, vagy hasonló helyre.

Találtam neten egy helyet ami külön ilyen alkalmakra szól, de az rohadt drága, 6-7ezer ft 2-3 órára :/

KÉRLEK SEGÍTSETEK <3 köszönöm előre is :)



2015. márc. 7. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség, de a Sámsonin van a vonatsínnél az a panzió, egy éjszakára asszem 2675 ft/fő..
2015. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Irj privit, talan tudok segiteni :)
2015. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel nekünk is hasonló gondunk volt, de sikerül megoldást találni, olcsón. Nem igazán publikus, de ha még érdekel, írj. 24F
2015. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, még lehetőségeket szeretnék :) ha tudtok olyan helyet ami kiadó lenne vagy stb..:)
2015. márc. 9. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
s ha ingyen lenne ? végig lehet nézni ?:D
2015. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem :D első alkalom lenne a barátnőmmel, neki is és nekem is :D nem akarok bénázni más előtt :DDD
2015. márc. 10. 14:18
 7/7 anonim válasza:

Engem is érdekelnének ilyen lehetőségek, viszont kor miatt eléggé necces a szobakivétel is. Ha valaki tudna, én is szívesen várnám a segítséget. :'3

Kedves kérdező, remélem sikerülni fog, mert ez egy elég reménytelen helyzet, ahogyan nálunk is, úgy nálatok is. :'D Kitartást!

2015. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!