Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti barátnötők milyen amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátnötők milyen amikor rossz napja van?

Figyelt kérdés
Az enyém azt mondta annyira nem jövőkbe neki.Mondhatta azért mert mostanában elég rosszak voltak a napjai ? Vagí létezhet hogy,csak tesztel engem hogy mennyire vagyok türelmes ? Lányok ha valaki nektek nem jön be,annak nem engeditek hogy megcsókoljon igaz ?
2015. márc. 8. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyankor nem is foglalkozom vele, csak egyszer kell beszólnia valami miatt mert éppen bal lábbal kelt fel, aznap többet nem beszélek vele.
2015. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az enyém olyan mint egy baltásgyilkos ha rossz napja van :)

ha meg féltékeny akkor fhuu akkor mindenki amerre lát :D

de általában meg tudom nyugtatni

félreértés ne essék, nem papucs vagyok

én is ilyen vagyok úgyhogy nem bánom :)

a te esetedben viszont valamit vagy elronthattál vagy megjött neki

2015. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is olyan vagyok, hogy amikor rossz napom van akkor fusson mindenki amerre lát.:D A barátom tudja, hogy olyankor nem rá vagyok kiakadva, hogy olyankor csak ő tud megnyugtatni és jól kezeli a helyzetet. Viszont ha rossz napom is van vagy ha éppen duzzogok is a páromra, akkor sem mondom azt neki hogy nem jön be nekem(igazából nagyon bejön szóval igaz sem lenne, de szándékos megbántásból sem mondanám).


"Lányok ha valaki nektek nem jön be,annak nem engeditek hogy megcsókoljon igaz ?" Egy fiúnak engedtem, akibe szerelmes voltam. Konkrétan nem voltunk együtt, csak egy fél évig kihasznált.Neki sokszor a fejéhez vágtam a veszekedések során, hogy nem tetszik.

2015. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondok neki ilyesmit, de olyankor semkit nem akarok latni.


Barmit mond, huzom ra a szam, undokoskodok, de legtobbszor inkabb elmegyek kicit, igy ekkerulom, hogy megbantsm.

Szapulni nem szoktam, sertegetni sem, mert nem o a hibas, amiert bal abbal keltem fel. De mondjuk, o is latja rajtam, es akkor nyugton hagy, mig lenyugszom.

2015. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!