Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Igénylitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igénylitek, hogy furikázzanak?

Figyelt kérdés
Szóval ha előtte olyan barátod volt, hogy minden hova kocsival mentettek akkor az új barátodtól is elvárod, hogy furikázzon ha van jogsija? (mert pl.: nekem van jogsim de én nem nagyon járok autóval)
2010. febr. 15. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
ennyi csalódás után, én már csak a pénzre fogok hajtani.
2010. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
az elején lehet kicsit kényelmetlen, de hamar meglehet szokni h most nincsen furikázás. ezért dobni valakit nemnagyon szoktak, úgyhogy ettől nemkell félned.
2010. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem hogy igénylik.Szóba sem állnak olyan palival akinek nincs kocsija.

Hello ébredj fel 2010-et írunk.

Inkább beteszik a sggüket egy ocsmány bunkó mellé a a nagy kocsiba.Minthogy egy jóképűvel villamosozzanak.

27/F

Ez több mint 10év tapasztalata. :-(((((

2010. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó!Sajnálom hogy ilyen üresfejű gyökereket fogtál ki!Szerintem rossz helyeken kopogtattál!Nem csak ilyen nők vannak!

22/L

2010. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

13:07-nek

Szerintem azért nem kéne általánosítani, mert van aki (köztük én is) kifejezetten szeret sétálni vagy akár buszozni is. szóval ha a csaj ilyen bunkó, hogy ezért dob vagy összese jön veled akkor meg is érdemli :)

2010. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
van jogsim, van kocsim, és nem igénylem hogy furikázzon bárki. önálló lény vagyok elvégre. sőt főzni és takarítani sem kell rám!
2010. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább sétálok egyet kézenfogva, még ebben a hidegben is Vele(pedig van kocsija,és egyébként is rosszul vagyok a kocsiban:D)! 18/L 23/F
2010. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem. Nem autóba születettem. Egyébként meg van jogsim, kocsim, furikázok én ha arra van kedvem. Ha valami fontos értékelhető okból kérem meg a másikat, hogy legyen szíves jöjjön értem, vagy ilyesmi az meg nem furikázás...
2010. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

yes

srandpapucs

csopperbicikli

2010. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igénylem. A séta jót is tesz az embernek. Én valahogyan imádok a városban sétálni a barátommal, vagy éppen buszozni, és beszélgetni arról, amit látunk, ami eszünkbe jut egy-egy kirakatról, épületről, szoborról, bármiről. Autóban ez neccesebb. Ott minden sokkal gyorsabban elmegy, a sofőr annyira meg sem tudja figyelni a dolgokat, meg én nem szeretem nyaggatni a sofőröket. Szóval engem nem befolyásol a dolog. 20/L
2010. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!