Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az, hogy mindig olyan tetszik meg nekem, akit nem kaphatok meg?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kapcsolatom, s még nem is volt, pedig már 19 vagyok, és akárkivel beszélek, mindenki azt gondolja, hogy nekem komoly kapcsolatom van...
2010. febr. 15. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy függ össze az hogy mindig az elérhetetlen tetszik meg az hogy mindenki azt gondolja hogy komoly kapcsolatod van? egyébként ez költői kérdés, nem lehet rá válaszolni. rossz helyen keresgélsz valószínűleg.
2010. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a mondatot nem értem: "és akárkivel beszélek, mindenki azt gondolja, hogy nekem komoly kapcsolatom van..." Mindegy. A kérdésre válaszolva, pont azért, mert tudod, hogy nem kaphatod meg, és ezért még jobban vágysz rá. Ha meg megkapod, akkor már nem kell annyira. Ez az emberi jellem:) (erre mondják, hogy két rossz dolog van az életben: az egyik, ha nem kapod meg amire vágysz, a másik ha igen.) 19/L
2010. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mond meg nekik hogy nincs.Vagy ezt nem értem...Mi a baj?
2010. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy értette, ezt a kapcsolat dolgot, hogy elég komoly srácnak tűnik, nem holmi deszkás nyurga srácnak, akik csak szórakoznak a lányokkal.

Ezért gondolhatják az érett nők, hogy neki már van valakije, holott nincs, de kinézik belőle, és ez véglis jóó :)

Csak ebben az esetben, adj jeleket a csajnak, h lássa még sincs ;)

2010. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mért van az, hogy mindig olyan tetszik meg nekem, akit nem kaphatok meg?"


Azért, mert kihívás. És a kihívás izgalmasabb, mint az, aki nyaldossa a lábadat akkor is, amikor 10-szer egyértelmű nemet mondtál.


Nekem meg az a bajom, hogy akik bejöttek (3-4 ember), azok nem kitaróak abban, hogy udvaroljanak, vagy félénkek...stb.

Akire meg nem bukok, azok állandóan zargatnak megállás nélkül.

Igaz, nem vagyok nyomulós csaj, de akkor sem értem, hogy aki nem érdekel, az minek nyomul.

Ja és én már 26 .L vagyok.

2010. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mért van az, hogy mindig olyan tetszik meg nekem, akit nem kaphatok meg?"


Ha nő vagy, akkor ez egy természetes női ösztön: a nők úgy érzékelik, hogy a számukra elérhetetlen férfi nyilván "értékes", ezért arra kell ráhajtani. Ezért van az, hogy a nőket úgy lehet megszerezni, ha először rájuk mozdulunk, aztán pedig visszahúzódunk, játsszuk nekik az elérhetetlent meg a kiszámíthatatlant.


Ha férfi vagy, akkor arról van szó, hogy alacsony az önbizalmad, és azt hiszed, hogy aki tetszik, abban olyan értékek vannak meg, amik belőled hiányoznak, ezért magasabb polcon van, mint te.

Arról is szó lehet, hogy nem ismered az illetőt, ezért mindenfélét beleképzelsz, idealizálod. Akit meg tudsz ismerni, az viszont valós, földi lénnyé válik előtted, és máris nem tetszik, mert kevésbé vonzó, mint az ideáljaid.

Ezzel összefüggésben két teendőd van: (1) az önbizalmadat egészséges szintre helyreállítani és (2) mgérteni, hogy nem léteznek földre szállt angyalok, tündérek, és mindenféle ilyesmi csodalények. Nem létezik a végzet asszonya, nincsenek rejtelmes nők. A nők megdöbbentően kevéssé különböznek tőlünk, férfiaktól, csak a mindenféle kulturális/stilisztikai rárakódások a felületes szemlélő elől elrejtik ezt.


"akárkivel beszélek, mindenki azt gondolja, hogy nekem komoly kapcsolatom van..."


Ha nő vagy, ez hátrány, és tudatnod kell, hogy nem így van. Ha férfi vagy, ez ELŐNY, és ne zavarjon (a nőket vonzzák a foglalt férfiak).

2010. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert ronda vagy...
2010. febr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy 19 éves L vagyok

és tényleg igazatok an, mert azok, akik jönnek, akiknek én kellenék, azok nekem nem kellenek, aki meg kellene, azt nem kapom meg... de nem tudom, h mit tegyek...

2010. febr. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!