Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti törölnétek a facebookról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti törölnétek a facebookról azokat képeiteket amelyen az exszel vagytok?

Figyelt kérdés
Vagy fenn hagynátok hisz valamikor az életetek része volt.

#ex #fotói
2015. márc. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! :) én az összeset letöröltem. Már csak azért is mert az exem" nagyon agresszív,nyomulós. Fél évbe került mire letudtam koptatni. Szerintem gondold át. Szerintem az új párod nem biztos,hogy értékelné hogy a facebookod tele van csókolózos képekkel.
2015. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem, mert olyan képet amúgy se raknék ki facebookra amin csókolózunk vagy ilyesmi

az meg hogy egy képen vagyunk, szerintem senkit nem kéne hogy zavarjon (értem itt a következő barátot vagy bárkit aki csak úgy beleszól)

szóval ha jó viszonyban váltunk el, akkor biztos hogy nem

2015. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
persze!leszedném őket! mivel ami volt elmúlt :/ Meg aztán neki sem lenne kellemes mindig felmegy fb re és látja a képeket ezzel csak jobban megutáltatod magad, meg neked sem jó ha állandóan szem előtt vannak ezek a dolgok, jobb a békesség
2015. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bár én férjnél vagyok, s nem raktam fel olyan képeket, amin együtt vagyunk. Én ezzel nem akarok dicsekedni, akit érdekel, az úgyis tudja, hogy mi együtt vagyunk.
2015. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy törölném. Volt egy kapcsolatom, ahol már szakítás előtt letöröltem mindent, levettem a kapcsolati státuszt, stb. Azóta pedig nincs is fent semmi, ha van kapcsolatom, akkor sem. Se státusz, se kép, semmi. Volt olyan egy éves kapcsolatom, amiről távolabbi ismerőseimnek fogalma sem volt, csak miután annak is vége lett és találkoztunk, akkor lepődtek meg, hogy tényleg, nekem volt pasim...? Épp elég, ha a közvetlen környezetem tud róla, és mi.
2015. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!