Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mar sok lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar sok lenne? (ajandek)

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy egy lanynak mas munkahelye kerult es igy itthagyja a jelenlegit es szeretnek venni neki valami aprosagot elkoszones keppen. A virag ez esetben sok lenne szerintetek es eleg csak 1 csoki, vagy a virag is mehet melle nyugodtan? Esetleg ezen kivul valami mas otlet? (Raffaello-ra gondoltam az jolenne szerintetek vagy az inkabb csak az ilyen "szerelmesek" kozott jo?)
2015. márc. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem barátnnő egy pinára puszi mehet. Vicces kívül egy puszi szerintem mehet arcra... Virágot nem adnák se talán csókit...
2015. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a virág abszolút belefér
2015. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na eddig 1-1 :)
2015. márc. 12. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez attól függ, hogy mennyire voltatok jó viszonyban. :) Ha nagyon jóban voltatok, sokat beszéltetek, akkor mehets zerintem a virág és a csoki is. :)
2015. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a virág.

De a csoki a tuti, azzal szerintem nem lehet mellé lőni. Raffaello, Ferrero Rocher ezek tökéletesek. Nem kell túlzásba vinni.

2015. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat kozvetlen kozelben dolgoztunk igy termeszetes hogy beszelgettunk de nem 8 bol 3 orat csak nehany mondatot naponta, nemvagyok az a beszedes srac.
2015. márc. 12. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:
mehet neki mindkettő,én örülnék neki
2015. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!