Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány miért hisztizik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért hisztizik, ha a barátja játszik a gépen?

Figyelt kérdés

Most NEM a függő pasikról van szó akiknek mindennél fontosabb a játék.

Annyira nevetségesnek tartom, mikor látom neten hogy a lány háborog, hogy a pasija játszik (online), ő meg pl levetkőzik, de akkor se foglalkozik vele.

Miért nem értik meg, hogy ha meccs közben lelép akkor egyrészt megbüntetik, másrészt sz..ban hagyja a csapatát? Miért kell taktikázni, miért nem lehet annyit mondani neki, hogy "drágám ez után egy meccset ki tudnál hagyni, és velem foglalkozni addig?", miért kell akkor ott állni fölötte és panaszkodni meg zavarni, amíg tart a játék?

Én is lány vagyok, kocka pasival, és remekül elvagyunk. 2 év alatt kb 2-szer volt kisebb nézeteltérésünk ebből, de komolyan sose hisztiztem be. Nem is értem. Ha dotázik akkor odaülök mellé és nézem (fun nézni, meg én most tanulom azt a játékot és hasznos :D ), ha CS-vel játszanak, akkor meg addig nézek valamit, vagy olvasok. Aztán ha rámjön hogy hozzábújnék, vagy menjünk el sétálni, vagy sexy time, vagy akármi, akkor szólok neki hogy ez után hagyjon ki 1-2 meccset, és kész.

Oké, értem, foglalkozzon a barátnőjével, de el nem hiszem hogy a csajnak nincs semmi olyan hobbija, amit a barátja nélkül csinál... Én pl szeretek olvasni, az is elég magányos elfoglaltság, és gyűlölöm ha közben beszélnek hozzám. Mégis nekem emiatt senki nem szól be, sőt, jujj de jó hogy olvasok, pedig addig ugyanúgy nem foglalkozok a párommal. Akkor a játék mégis miért baj?

Nem értem miért csámcsog ezen sok lány, és miért nincs semmi türelmük.


2015. márc. 13. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Mert a lányok nagyrész úgy gondolja hogy körülöttük forog a világ, és ha 24 órából 24 et nem rájuk figyelnek akkor sajnos eldurran a kicsi agyuk.....

te nem ebbe tartozol akkor, ezek szerint.

2015. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem speciel azért zavar, mert a kapcsolatunk rovására megy és folyton azt érzem, hogy csak én adok bele a kapcsolatba és én hozok áldozatokat.

Soha nem kértem a barátomtól, hogy ne játsszon, mindig érdeklődtem, hogy mit csinál, mert szerettem volna tudni, mik is érdeklik. Mondtam is neki csomószor, hogy én is kipróbálnám, játsszunk együtt. Sosem engedte.

Szakítottam vele, mert elegem lett abból, hogy sokszor le se sz@r.

2015. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kocka lány vagyok, és egyetértek veled. Jobb esetben nem a gép előtt élünk (van olyan is, de az már extrém eset), és igenis lehet tolerálni, ha épp ahhoz van kedvünk hogy játsszunk. Érdekes hogy semmi más hobbiba nem kötnek bele ennyire, mint ebbe.

Mondjuk van olyan is, amikor már tényleg nagyon elfajul, volt pl. olyan barátom, aki elfelejtette hogy ki kéne jönnie elém a vonathoz, vártam rá egy órát mire egyáltalán fölvette a telefont, és csak annyit mondott hogy raid van, foglaljam el magam addig. :D Este 10-kor az állomáson. Ráadásul mikor megérkeztünk hozzá, ült is vissza folytatni, mert ő megígérte xy-nak, hogy megy tanknak. :D Na az ilyet tényleg fel kéne rúgni, de amikor csakazértis alapon kötekednek az emberek, mert szerintük felesleges a játék, és inkább összekapaszkodva nézzék egymást szerelmesen, na az gáz. Lehet akkor mást keresni.

2015. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"volt pl. olyan barátom, aki elfelejtette hogy ki kéne jönnie elém a vonathoz" :DDD egyszer ilyen velünk is volt XD Aznap kapott egy nem steames játékot, nem tudott órát nézni :D A szobájában meg nincs falióra, mert a gépen nézi mindig. :D Én odaértem a busszal, felhívtam hogy "nem felejtettél el valamit?" akkor teljesen bepánikolt, hogy úristen ne haragudjak, és egész nap magyarázkodott, én meg csak nevettem a dolgon :D

Az mondjuk nekem is kicsit rosszul esik ha velem nem akar játszani :( :D

Jó, persze, van az akinek csak a kockaságból áll az élete, direkt azzal nyitottam, hogy most nem ezekre gondolok, az nyilván probléma egy kapcsolatban, és teljesen megértem hogy zavarja a másik felet.

2015. márc. 13. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Tőled legalább bocsánatot kért, de engem még ő ba.szott le, hogy miért nem bírok várni egy kicsit amíg végez. :DDD Nem voltunk sokáig együtt, többször is eljátszott ilyeneket. Viszont amikor nem volt kedve játszani, nekem meg igen, akkor jött ám az érzelmi zsarolás, hogy miért nem vele beszélgetek inkább skypeon, nem is szeretem, stb. Szerintem ez akkor is távkapcsolat lett volna, ha nem más városban lakunk. :D
2015. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, ez így már gáz :D
2015. márc. 13. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy gép van azért, mert nem tudja baszogatni az idióta "facebukját"!😡
2015. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
uhh a dota az híres játék. én a bátyámnak szoktam nyavajogni hogy ne játszon, de amúgy én se szoktam zaklatni megértem ha azt mondja inkább játszik.
2015. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!