Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a páromtol pedig szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a páromtol pedig szeretem. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Odaig jutottam hogy nem merek elmondani neki dolgokat.vagyis inkabb megbeszelni rakerdezni valamire.hazudott mar titkolozott mar ami mindig utolag kiderült es faj.sajnos nehezen felejtek es volt idöszak h sokszor felhoztam.az en hibam is az egesz.de mar alap dolgokon felhuzza magat.multkor a kocsiban mondtam neki a velemenyemet es püfölni kezdte a valtot.a laptop kepetnyöjet is betörte
2015. márc. 13. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Eppen ami a keze ügyeben van repül törik.rosszabb mintha testileg bantana.gyülölöm ilyenkor ed sajnos ha bant valami a kapcsolatban es szeretem megbeszelni de ö ällandoan idegtohamat kap.pedig nagyon nyugodt ember valojaban.lehet valami miatt büntudata van?talan felrelepett?voltak pletykak h mas lanyal volt moziban de ö azt mondja nem igaz hiszek neki.de nem tudom mostanaban miert ilyen.nagyon szeretem es jo a kapcsolat de felek elmondani ha valami bant es ha vele kapcsolatos mindig ilyen
2015. márc. 13. 11:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már a hazugságoknál kiraktam volna... Annak semmi értelme, hogy félelemben, hazugságban élj, főleg így hogy eleg erős agresszió is van benne, egyszer majd téged is elpüföl...
2015. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jarj el mma edzesre, ott megtanitjak, hogy mAs fog Toled felni. Csodalatos sport, igazi nyugalmat ad meg onbizalmat. Ha oda jarsz, hamar leszokik majd rola. Kezdetben adsz neki egy kisebb gyomrost. Kondiban a zsakon meg tudod neki mutatni, mit tanultal. Hidd el, az hatasos szokott lenni. Csak addig hepciaskodik, amig nem szabalyozod.
2015. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noydra ***** válasza:

"Nyugodt ember"

:DDD

Ebben a kapcsolatban neked melyik a jó része?

A hazugságok, az idegroham, vagy az esetleges megcsalás?

Ilyenkor komolyan érdekelne mi van egy nő fejében.

2015. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Légüres tér...
2015. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig jo ember.csak nem mer velem öszinte lenni.azert nem mond el dolgokat nehogy összevesszünk de nem erti meg inkabb veszekszek mint megalazoan mastol tudom meg.ezek apro dolgok am.bizok benne meg nem is.szeretjük egymast es komolyan tervezi velem de tegnap jöttem ra h felek töle.egesz nap szart a fejemre munkahelyi gyülesre ment több 100 kilometerre es vartam h csak 1szer irjon merre vannak milyen de semmi.es a kocsiba kerdezte mi bajom van elakartam mondani neki en hulye egesz nap2 percenkent lestem a telefont h miujsag vele es faj h fel perce nem volt ram.több szünet is volt nekik stb...laza napja volt.de eszembe jutott egyszer h az autoba a valtott püfölte meg ütötte a kormanyt es nem mertem elmondani neki azt mondtam vsak faradt vagyok.feltem h megimt merges lesz ram.
2015. márc. 13. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
"csak nem mer velem őszinte lenni"...akkor gyáva ember,és nem szeret téged igazán...bár ha egyáltalán kialakult az az érzés hogy félsz tőle...akkor te sem szereted,csak azt hiszed.
2015. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!