Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

van baratom 3honapja es szeretem de mar nem annyira mint elotte a sok hisztie miatt...

es most udvarol nekem egy fiu aki klasszisokkal jobban is illik hozzam es tokeletesen az idealom es tetszem neki.Nem csak szexre kellenek neki hanem komolyabb celokra mert egy ertekes embernek tart.Nem tudom mit tegyek.....ha szakitok a baratommal abba beleroppan es tonkretenbem vele az eletet valszeg :'( de azert meg szeretem de igaza van mindenkinek hogy jobbat erdemelnek nala mert a hisztieivel allandoan bant ://

en 17 eves vagyok.

a baratom 19

az udvarlo 20


2015. márc. 13. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Neked kell érezni, mit szeretnél.

Ha nem vagy boldog a kapcsolatodban, akkor amúgy is szakítanátok egy idő után.

2015. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy. Nyugodtan dobd ki. Ki kell próbálni, milyen mással is egy kapcsolat.
2015. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

"most udvarol nekem egy fiu aki klasszisokkal jobban is illik hozzam es tokeletesen az idealom es tetszem neki."

HÁÁÁt aki ilyet ir az már nemnagyon szereti a mostani pasiját....

2015. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így igaz.

Ha a másikat szereted, akkor nem is kérdés, hogy hagyd-e ott a jelenlegit.

Ne hülyítsd.

2015. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hujisd a mostani pasid mert ez szemétség!!
2015. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, 19 évesen még senki nem roppant bele egy szakításba. A barátod sem fog.
2015. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bele tudom élni magam a helyzetébe(19)!

De ez a te életed! Ha már elviselhetetlen a hisztije számodra lépj tovább! Fiatal vagy. Nem kell lekötnöd magad! Szerezz tapasztalatokat!

Mások véleményére annyit adj, hogy meghallgatod ha kell beépited. Mindig ugy dönts ahogy érzed. Mert a döntéseinkért felelősséggel tartozunk.

Nézd meg a 20-ast. Ha nem vált be, lépj tovább!

2015. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem csak szexre kellenek neki hanem komolyabb celokra mert egy ertekes embernek tart."


Ha tudná, mekkorát téved...

2015. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerezd meg hát mind, szerezd meg hát mind, pokemon
2015. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!