Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a pasimnak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak h lekéne fogynia?

Figyelt kérdés
A srác 16éves 2hónapja együtt vagyunk, volt már köztünk szexuális együttlét is... De nagyon zavar, hogy dagi. Hogy mondhatám el neki? Ha nem fogy le akkor én szakítani fogok ve, mert ezt nem bírom.
2015. márc. 13. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
XD
2015. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát mondd azt neki ha egy nagyon kicsit lefogy akkor olyanba részesíted amilyenben még nem volt része, ha érted mire gondolok. És ha tényleg fogyott akkor ajánld fel neki újra és újra, de mindig szerezz minimum 3 újabb pózt. Sztem ez így menne mert én padi vagyok
2015. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódsz hozzá, mièrt is jöttél vele össze?:
2015. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Bunkó vagy. Ha testi adottságai miatt cseszteted, akkor minek jöttél össze vele? Őt szereted, vagy azt szeretnéd, ha olyan lenne, akit tudnál szeretni? Ha nem ő a megfelelő, akkor keress mást, aki már most úgy néz ki, mint egy Adonisz. A párkapcsolatokban fontos, hogy mind külsőleg, mind belsőleg elfogadd a partnert.

Mellesleg 16 éves, bőven serdülő, el is fogja nőni meg izmosodni is fog, ha nem akkor meg valószínűleg okosabb lesz mint a többi 'kigyúrt' páva :)

2015. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas, és hány kg a szegény csórikám? :) Amúgy én biztos soványabb vagyok, megvigasztaljalak? :)
2015. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!