Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu akivel 1honapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel 1honapig tartott a love. Nem koszontott fel nonapon es fel se tunt neki csak amikor szoltam. Sokat vitaztunk es vege lett, aznap meg szeretett de masnap mar nem. Ilyen van? Van meg esely? (talalkoznunk kell mert a szuleink baratok)

Figyelt kérdés
14/l es 15/f
2015. márc. 14. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem max 14 évesek vagytok, úgyhogy teljesen mindegy.
2015. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretett, ez egyértelmű. És magasról tojik rá hogy vége lett. Hagyd a fenébe.
2015. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es azota is beszelunk,nagyon furcsa velem ma talalkoztunk is es nagyon hideg voltam vele de azert ram ram nezett de en kerultem a tekintetet
2015. márc. 14. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
ó most látom,szerepel is a leírásban a korotok :D na szal tök mindegy,gyerekek vagytok.
2015. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2015. márc. 14. 22:10
 6/7 anonim válasza:
14 evesen is lehet valaki szerelmes, nem kell leoltani szegenyt! Probald bele megbeszelni a dolgot,meg siman van esely. szerintem az, hogy nem kivant boldog nonapot, az nem a vilag vege.:) Olyan nem letezik, hogy egyik nap szeret, masik nap mar nem.. :)
2015. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De epp ez az hogy nem akarja megbeszelni a dolgot...
2015. márc. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!