Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiu 13 centis farokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiu 13 centis farokkal olyan lányra hajt akinek több pasija is volt már. Mit fog szolni hogy ien pici?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 20:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Dehogy cink, nem kell, hogy elszorítson :-)

Az átlag meg... háááát, kit érdekel az átlag, legyél egyedi, különleges... Lehet, hogy sokkal jobban izgatja egy kisebb, mint egy batárnagy...

2010. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de ha ö csak egy szexet akar és utána mindenkinek elmondja hogy mekkora??
2010. febr. 15. 21:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Jesszuss, ne parázz már ennyit! Igyál meg két felest, mielőtt elkezdesz gondolkozni.
2010. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ráhúzol 50-60 gumit, máris tekintélyesebb lesz.
2010. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
még válaszokat
2010. febr. 15. 21:55
 16/22 bumbi02 ***** válasza:

19 évesen komolyan ilyenen parázol még? egy kapcsolatban nem a farkad mérete számit,


itt két féle kérdés van gyakorikerdeseken: lehet-e terhes vagy pedig az ez kicsi?

és mind1ikre legalább 1000 válasz érkezett , h ha komoly kapcsoalatod van akkro ugyse fog ezmiatt dobni h ha laza kapcsolat akkorse biztos h kicsinek találja...

2010. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
15-16 az átlag a tiéd meg 13, na bumm az a 2 cm semmi, pláne akkor nem érezni ha benne vagy a csajban!! Amelyik meg kiröhög vagy kicsi neki, annak meg mondhatod h őt meg ki tudja hányan b*szták szét h ilyet tág :D
2010. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem a barátommal, hááát... Megmondom őszintén nagy szerszámra számítottam. Előtte 2 pasi volt az életemben, nekik azért nagyobb volt...

Szóval az 1. alkalom a jelenlegi barátommal elég fura volt, másra számítottam, igazából elég kicsinek tartottam, az előző kettőhöz képest nem nagyon éreztem.

De különös képpen ez nem jelentett nálam gondot, annyi odavoltam/vagyok érte, hogy a kis ledöbbenésen kívűl nem is törődtem a mérettel.

Később pedig teljesen hozzá szoktam a kisebb mérethez, hogy fel sem tűnik...

Na és a jó technika bármilyen méretet felülmúl!!! :) Tanuld meg használni és nem lehet gond!

Az előző kettő nagyobb volt, viszont béna, akkor inkább jöjjön egy kisebb,de az tudjon is valamit! :)

2010. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Keress a neten maxikuki.txt nevű fájlt vagy írást és olvasd el. Aztán majd eldöntöd hogy mire használod.


Amúgy a 13/4-es eléggé gyerekméret, de ha a csajnak nincs gondja vele akkor még lehet kifogástalan nemi életetek!!!

2010. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

tegnap 21:19


Ezt ugye nem gondolod komolyan? :D

2010. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!