Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy idősebb lány és nagyon tetszik nekem én 18 vagyok ő 23 körüli vele kellett elintéznem pár dolgot röviden őt adták hogy segítsen nagyon kedves volt velem és még azt is elértem hogy elpiruljon mikor rá mosolyogtam, arra gondoltam elhívnám valahová de nem tudom hogy venné ezt szerintetek nagy baj hogy idősebb? :D

2015. márc. 15. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Nem baj nem számít a korkülönbség, én 24 éves létemre 60 éves nőt is megdugnék, ha jó melle, meg jó feneke van, de én egyenlőre még nem dughatok, nem kellek senkinek! Amúgy több esélyed van, mint a fasisztáknak 1945-ben a Győzelem kivívására, szóval hajts rá nyugodtan a csajra, jó lesz az!
2015. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lássa rajtad h határozott vagy és tudod mut akarsz! és simán összejöhet :)

kezeld ugy magadba mintha 16 éves lenne :P

2015. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
2015. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engem nem zavar hogy idősebb kellemes hétvégét kívánt nekem és hasonlók még nevettünk is kicsit :D
2015. márc. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!