Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ Nők! Hogyan reagáltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ Nők! Hogyan reagáltok, mit éreztek ha tudtára adtátok az illetőnek, hogy szimpatikus számotokra és ennek ellenére nem lép?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek tüntessétek fel a korotokat.

2015. márc. 15. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Semmit nem tennék. Ha ennyire nincs vér a pucájában, akkor nem ő az a férfi, aki nekem kell.


21/N

2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Hagynám mert akkor egy bal f...sz :) 21/L
2015. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Hmm... én férfi oldalról azért kíváncsi lennék, hogy hogyan adta tudtomra. A szempilla rebegtetés és a mosolygás nem számít annak. Ha viszont konkrétan megmondta... azzal mindent megtett, amit lehet.


Mivel a nők szeretnek "jeleket" küldeni, gyakran azt hiszik, egyértelműen jeleztek, miközben... közel sem.


24/F

2015. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Ez igen, te már hamarabb megírtad a választ mielőtt én kiírtam volna a kérdést. :-)


Sok oka lehet annak, hogy nem közeledik.

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy ez után mennyire változik meg az érzésetek a fiú/férfi iránt.


Ugyan úgy vonzódtok hozzá(vagy még jobban), közömbössé válik vagy netalán "megutáljátok"?

2015. márc. 15. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Konkrétan megmondom neki, de volt már rá példa h így is nehezen esett le neki.

22l

2015. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy nem jövök be neki. Mondjuk jó lenne tudni, hogy mit takar az, hogy tudtára adtam az illetőnek. Ha egyértelműen megmondta neked valaki, vagy nagyon látszik a lányon, hogy beléd van zúgva ne várj a sült galambra.


23N

2015. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta röhej, hogy csak a 6os válaszoló gondol a legkézenfekvőbbre, a többiek azt gondolják, hogy nem mer lépni és véletlenül se hogy nem akar. :D
2015. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan úgy vonzódtok hozzá(vagy még jobban), közömbössé válik vagy netalán "megutáljátok"?


Nem futkosok vesztes ló után, felfogom, hogy ebből nem lesz semmi és megyek tovább. Nem feltétlen jelenti azt, hogy egy csettintésre ki tudom kapcsolni az érzéseim, de emiatt kerülni is szoktam utána az illetőt amíg már egyáltalán nem érdekel. Persze ez csak én vagyok, mindenki máshogy reagál. 6os válaszoló voltam.

2015. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

21:30


Közös ismerős által, közösségi oldalon való bejelölés, folyamatos mosolygás-szemezés... vagy a legkonkrétabb, hogy megmondja a szemébe(bár, ez szerintem nagyon ritka mikor egy nő ismeretlennek szerelmet vall.)

Nőket se kell félteni, megoldják ezt ügyesen :-)

2015. márc. 15. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj, a közösségi oldalon való bejelölés... ezt most komoly?! Ezt viccnek szántad, ugye?
2015. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!