Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek ha egy lány 15évesen nen tartós kapcsolatra vágyik? (értitek mire célzom)

Figyelt kérdés
Persz nem vagyok ribi vagy ilyesmi csak eddig volt 1éves kapcsolatom és tőle megkaptam amit akartam de most meg már nincs meg ...
2015. márc. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
15 évesen én még a játszótéren nyirkáltam ki magamat minden nap... :D És még szűz vagyok. Kezdtem azt érezni, hogy valami rohadt nagy baj van velem. :D
2015. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egészségedre.

Telefonszámunkat megadjuk?

2015. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15 évesen biztos utáltak a játszótéren, hogy félrelöktél mindenkit a csúszdánál:D


hát most mit mondjak? az emberben általában ég a vágyálom, hogy álmai párját találja meg... aztán mikor belejön a kapcsolatosdiba, akkor kicsit eltávolodik de végül idősebb fejjel visszatér hozzá...

most 15 évesen... nem az a gond, ha nem a házasságon jár az esze, hanem az a gond, ha könnyen adja magát.. szóval egy normális kapcsolatra való szándék az jó lenne...


és mi ez a megkaptam amit akartam de mostmár nincs meg? arannyakláncot akartál a pasidtól, ő megadta de elvesztetted?:D jó eséllyel éretlen vagy még a szexualitáshoz, ha leírni is csak így tudod:S

2015. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ri_bi vagy már 15 évesen, és a szüleid helyében a szobádba zárnálak, hogy csak az ujjaiddal játsszál!
2015. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Édesapám nem él velünk édesanyám pszihésen beteg ami azt jelenti hogy körülbelül ugy viselkedik mint egy kisgyerek akinek én vagyok az anyukája illetve báttyám szellemi fogyatékos velük élek és én látom el őket már több éve. Ilyenkor mi van ? Kinek is kell bezárni a szobámba? Agyilga ugy érzem az élet megtanított érett lenni. Ennyit arrol hogy elöbb néhlzz körül aztán itélkezz.....
2015. márc. 17. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom a helyzeted, de ez akkor sem "jogosít" fel 15 évesen "nem tartós kapcsolatra".
2015. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!