Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szánalmas az ílyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas az ílyen nő?

Figyelt kérdés
Ha valakiknek már évek óta nem műkődik a kapcsolatuk és a férfi már a szakítást tervezi.A nő tisztábban van azzal hogy elveszíthet egy gazdag jó képű férfít és direkt teherbe esik nagyon fiatalon hogy így biztosan megtartsa. Ennyire érdek ember néhány nő most komolyan?? Ez szánalmas és nevetséges!
2015. márc. 17. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
nem csak egy nő a férfi is lehet ugyanilyen :)) férfi, nő mindkettő ember nincs különbség
2015. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló (#1) véleményét. Én is hallottam olyan pasiról aki kiszúrta az óvszert, hogy magához kösse az imádott nőt. Előtte azt hittem ilyen nincs :)
2015. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alap: szakítás közelében nem szexelek, vagy legalábbis védekezek.

Hallottam én is olyan pasit, amilyet a 2-es írt (kilukasztott gumival ejtette teherbe a csajt), és olyat is, hogy egy csaj tudta, csak a terhességgel tudja magához láncolni a pasit. Volt olyan aki blöffölt, hogy terhes - majd azért a biztonság kedvéért odafigyelt, hogy ezt később a megtartott pasival be is pótolja. Olyan párt is ismertem, akik közösen gondolták úgy, hogy a kapcsolatukat egy gyerekkel megmenthetik. MINDEN esetben boldogtalanság a vége. A legtöbb esetben mégis a vállásig jutnak el.

A szánalmas és nevetséges jelzők mellé oda lehet biggyeszteni azt is, hogy eredménytelen. Egy gyereket eszközként felhasználni .... gerinctelen dolog.


Velem ilyet nem tudtak volna megtenni - csak ezért nem megyek vissza egy nőhöz. Fizetem a trtásdíjat, meg egyebek, de ezzel magához láncolni engem senki sem tudna.

2015. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!