Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bamuljak a pasimat leplezetlenul amikor ott vagyok mellette?

Figyelt kérdés

Igaz a parom jokepu ferfi -magas, szeles valla es jo testfelepitese van. Zoldszemu. Tusi szokehaju.... Sportos...plusz sport motorozik is-tehat igaz hogy jokepu de miert bamuljak meg LEPLEZETLENUL mar.mar POFATLAN modon a nok akkoris ha vele vagyok?


Persze engem is megneznek meg stirolnek a ferfiak ha mellette megyek akkoris...de komolyan nemelyik no nagyon pofatlanul bamulja.


Ma is voltunk egy muhelybe motorral. Vele voltam ugyebar de a szerelo lanya 1oran keresztul csorgatta a pasimra a nyalat.

Parom olelgetett.szeretgetett stb. Ilyenkor a kiscsaj elfordult.

De mihelyt a parom megszolalt vagy megmozdult a csaj egybol leplezetlenul bamulta.


Persze buszke vagyok ra hogy tetszim a csajoknak...na de ha ott vagyok mellette azert tudja mar 1-2 no hogy mi a szitu...es ne legyen mar feltuno a nyalcsorgatas.

Plusz nem vagyok csunya...karcsu vagyok.igenyes.szeparcu...stb


Tudom hogy imad a parom.de ezek a nok ugy felidegesitenek...ha en jokepunek tartok egy pasit okes megnezem.

De ha ott all mellette a noje nem bamulom mert veszem a lapot...hogy foglalt....


2015. márc. 17. 14:17
 1/10 anonim válasza:
40%
azt gondolják : ez a pasi h-h szóba ált 1 ilyen csúnya csajjal!
2015. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsanat az ekezetekert...angol billentyuzet:)


Plusz ilyenkor eszembe jut hogy ilyen sok "konkurenciam" lenne??? Ettol kicsit elbizonytalanodom.meg akkoris ha imad :(

2015. márc. 17. 14:19
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso. Koszonom de nem vagyok csunya :)

Esetleg kuldjek kepet hogy elhidd??? :)))

2015. márc. 17. 14:20
 4/10 Interferencia ***** válasza:

"Ma is voltunk egy muhelybe motorral. Vele voltam ugyebar de a szerelo lanya 1oran keresztul csorgatta a pasimra a yalat. Parom olelgetett.szeretgetett stb. Ilyenkor a kiscsaj elfordult. De mihelyt a parom megszolalt vagy egmozdult a csaj egybol leplezetlenul bamulta."


Érdekes, figyelt rá, amikor ő beszélt, de amikor veled foglalkozott, illedelmesen elfordult.

2015. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fáj a foguk rá. :) L
2015. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:))))
2015. márc. 17. 14:29
 7/10 anonim ***** válasza:

A párom megfigyelte, hogy ha egyedül megy az utcán a nők egy része megnézi, de ha vele vagyok jóval többen.

Ez egyébként egyszerű. Az akinek párja van már kipróbált: vsz. jól szexel (kinek mi a jó..) és vsz. nem fog a bokorba rángatni megerőszakolni... vagyis ún. preszelektált.


Egyszer utaztam a párommal, egy kiscsaj nagyon bámulta, csak a fél mellét nem tette ki. Odamentem hozzá, és közöltem, hogy a TESTVÉREM szeretné a számát, mert EGY ÉVE NEM VOLT NŐJE. Hát onnantól nem bámult. Eltűnt a preszelekció, eltűnt az érdeklődés.

2015. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet, megmomdom szép vagy -e
2015. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldjél képet, aztán meglátjuk, hogy szép vagy-e.
2015. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem foglalkozom azzal, hogy ki bámul meg engem, vagy a barátomat. Azért van a szemük, hogy nézzenek. A kutyát se érdekli. Engem is bámulnak, be-be szólogatnak, de én az ilyesmit nem bánom, elengedem a fülem mellett. Túl rövid az élet, hogy ezen rinyálj. Ha persze 14 vagy, az más. Az írásod alapján nem kizárt. 24N
2015. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!