Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a munkahelyemen aki nagyon tetszik, hogy bolondítsam magamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy igazán nem is dolgozunk egy légtérbe úgyhogy nem is lenne probléma szerintem ha lenne köztünk vmi. Másokdkézből úgy tudom hogy azért nem kezd velem mert azt mondja kolegák vagyunk, de szerintem ez egy sovány kifogás. Talán érzek vmit a levegőben meg ha hozzászolok mindig kedves, de én nagyon szeretném ha ebből lenne vmi, de tehetetlen vagyok!
2008. aug. 25. 20:01
 1/3 anonim válasza:
100%
A szemek.... A nő a szemével varázsol
2008. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó tanács, tudom is használni, de sajnos itt ennél több kell! Bárcsak tudnám mi az! Amúgy ha már itt tartunk milyen pillantást vegyek rá? Csábos? Mosolygos? Selytelmes...??
2008. aug. 25. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

ezek mindegyike, csak váltakozva.


egyébként nem biztos, hogy csak kifogás, nekem is van olyan kolléganőm, akire szivesen rámozdulnék, ha nem együtt dolgoznánk.


elég sok probléma lehet a munkahelyi kapcsolatokkal, függetlenül attól, hogy egy-e a légtér, vagy sem; én teljesen megértem a pasit, ha emiatt nem akar semmit.

2008. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!