Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek még türelmes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek még türelmes vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 hónapja vagyunk együtt, de már évek óta ismerjük egymást és jóban vagyunk. Előttem volt egy évekig tartó kapcsolata és nagyon szerette a lányt, de elég csúnya vége lett. Ebből adódóan voltak problémái, de már jobban van. De sokszor egyik percről a másikra megváltozik, a múlton rágódik, és eltávolodik. Azt mondja nem akar beszélni róla, de tudom, hogy csak akkor tudna továbblépni, ha beszélne arról ami a szívét nyomja. Nem tudom, hogy adjak e még neki időt, mert nem akarom, hogy azt higgye, követelőzöm, vagy beszéljek vele.


Köszönöm


2015. márc. 18. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy türelmes. Ha nem akar beszélni róla, hagyd békén.
2015. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan halvány sejtésem,hogy túl hamar kezdtétek a kapcsolatot,és egyáltalán nincs túl a másik lányon, téged még nem szeret,csak azt gondolta hogy majd veled elfeledteti...Én nem csak beszélnék vele,hanem véget is vetnék a kapcsolatnak,nem lennék senkinek se a játékszere, egyszer szeret,egyszer nem játékban.
2015. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is van egy ilyen érzésem. De attól is félek, hogy ha elhagyom összeomlik, mert most csak belém kapaszkodik.
2015. márc. 18. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajajaj kérdező, ugyanígy jártam én is és kiderült hogy az exét kurja.....Koptasd le, menjen az exéhez.
2016. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!