Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezte már rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már rajtam kívül valaki azt, hogy mivel az összes barátnőjének van barátja, ezért kicsit kirekesztettnek érzi magát?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért kell folyton azt mesélni nekem, hogy dugtak meg ilyenek.

20/L



2015. márc. 21. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt érzem :D összes barátomnak van valakije meg minden nekem meg soha ne mvolt senkim sem és ez így még csak rosszabb hogy mesélik hogy milyen jó nekik.

18F

2015. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Bár azt nem írtam, de már programokat is mondogatok le ezek miatt.
2015. márc. 21. 15:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én haverjaimnak is van nője, de nem mesélik hogy hogyan dugnak. Csak hogy hogyan veszekednek. :D

Olyankor mindig azt érzem hogy de jó nekem egyedül.

2015. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát még az milyen érzés, mikor mondja a korombeli huszonéves, hogy milyen puha szája volt a 14 évesnek, és mennyire finom... És hogy úgy izgul a lány, hogy majdnem elsírta magát szegény... Na most érted, ugye?
2015. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincsenek barátaim. Problem solved.
2015. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1#vagyok

Hát én ott még nem tartok de nagyon rossz tud lenni amikor le vagyok sz*rva mert mindenki a nőjével foglalkozik

2015. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Meg még az milyen lesz, mikor mindenkinek lesz gyereke, családja stb. Szupeeer.
2015. márc. 21. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Az engem nem izgat :D Mármint a gyerek, mert én örülök ha nem lesz. Mondjuk egy feleség idővel jó lenne :/

És amúgy a legrosszabb hogy én tehetek róla hogy nincs senkim mert gyáva vagyok és amúgy sem tudom hogy kell ismerkedni lányokkal. Hát.. szívás

2015. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én miért csak olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiknek jól fut a szekér? :D

Megnyugtató lenne, egy hozzám hasonló.:)

2015. márc. 21. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Én is így vagyok vele. Ráadásul amikor megyek pesten az utcán meg suliban vagyok ott is mindig mindenhol azt látom hogy mindenki együtt van valakivel.

Jó persze ha értenék hozzá én is ismerkedhetnék de nem tudom hogy kell xd

2015. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!