Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szőrösen hagynátok ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szőrösen hagynátok ott lent magatokat, ha a férjetek erre kérne titeket? Én eddig mindig szőrtelenítettem és nem miatta, hanem mert nekem így tetszett, erre ő azt szeretné, ha meghagynám.

Figyelt kérdés
Egy kicsit félek is tőle, mert sok lenne, ha hagynám és nem tudom tetszene-e neki úgy, mert még sosem látott szőrösen. 28/N
2015. márc. 22. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
egyszer talán, de nem állandóan.
2015. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Eddig is meghagytam, mert nem véletlenül szőrös ott egy nő. Védi a hüvelyt a betegségektől, és szőrtüsző gyulladást sem kapok. Tisztálkodni szőrösen is lehet.
2015. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém meg azt kérte, hogy szőrtelenítsem, előtte mindig csak ollóval igazítottam. Belementem, egy próbát megér alapon. Elsőre furcsa volt, de mostmár így szeretem.


Ha soknak érzed, te is igazíthatod kisollóval, hogy ne legyen olyan vastag...

2015. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg szokott rá kérni. Ilyenkor 2 hétig hagyom, had örüljön, aztán újra leszedem. 1-2 évente kér csak meg rá, kibírható.
2015. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

En mindig meghagyom, csak ha parom van vagy strandra megyek, akkor nyirom. Szerintem sem veletlenul van ott a szor.



"sok lenne, ha hagynám és nem tudom tetszene-e neki úgy, mert még sosem látott szőrösen."


Es ha nem tetszik, akkor mi van? Akkor tobbet nem ker ra. Nem fog ezert kiabrandulni beloled vagy ilyesmi.

2015. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

"Védi a hüvelyt a betegségektől, és szőrtüsző gyulladást sem kapok."

A legtöbb hüvelyi fertőzésnek semmi köze ahhoz, hogy valaki szőrös-e vagy sem! Ló...art nem ér a szőr, ha valakinek gyenge az immunrendszere, vagy felborul a hüvelyflórájának az egyensúlya, ugyanis a legtöbb hüvelyi fertőzés nem azért alakul ki, mert elkapják, hanem mert felborul a hüvelyflóra egyensúlya és kialakul. Tehát ez egy baromi rossz érv. A másik meg az, hogy ha valaki megfelelően szőrtelenít, akkor szőrtüsző gyulladása sem lesz!

És én nem mennék ilyenbe bele. Kényelmetlennek érezném, nem tetszenék magamnak, nem mellesleg, ha már ennyire valaki az egészséget hozta fel. A szőrtől sokkal kevésbé tud szellőzni a bőr, könnyebben izzad, pállik be, a nedvesség pedig tökéletesen kedvez a gombák, baktériumok szaporodásának.

Én szőrtelenül érzem magam jól. Tehát én nem hagynám meg.

De ez én vagyok.

Én elfogadom azt is, akinek meg szőrösen jó.

2015. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%

1. Ha ő kéri,akkor nyilván tetszene neki.

2. Ha téged zavar nyírd le,majd keres valaki mást.

2015. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megkért, hogy hagyjam meg télen, megtettem. Nem olyan nagy dolog. Bármikor le lehet szedni újra, ez azért közel sem olyan, mint ha a derékig érő hajad kéne fiúsan rövidre vágatni. Természetesen vissza kell ilyenkor is nyírni géppel, hogy nézzen is ki vhogy. Ha mégsem tetszik majd neki, vagy neked nem kényelmes, akkor újra leszeded. Nem akkora dolog ez.
2015. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Fuj! Soha!
2015. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi rá. Lehet, hogy első alkalom után arra kérne, hogy mégis borotváld.

Egyébként igen, egy próbát megér.

2015. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!