Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nos 16L vagyok,a barátom 18F.

5 hónapja vagyunk együtt eddig azt hittem minden rendben van köztünk,de a múltamból megjelent egy fiú (vele csak kavartam a barátom előtt még) és összekavart bennem most mindent.

Sajnos nem tudom miért de vele álmodok,"milyen lenne ha" dolgok,képzelődések vele,egy szóval szerintem vágyom rá,mikor a barátommal vagyok (igen nagyon szégyellem magam) de rá gondolok,rá vágyom és minden.

Volt hogy a barátom helyébe tudat alatt képzeltem.A szemét minden.:(

Nem tehetek erről,és már próbáltam a barátommal ezt megbeszélni de elkezd sírni és könyörögni,hogy mindennél jobban szeret.Igen ez így van,és nagyon örülök neki de akkor miért van ez az érzés? Vele kéne maradnom? Vagy mivel tudom "elűzni" magamtól ezt az érzést?

Nagyon rossz.

A fiút én utasítottam el még anno,mert valaki bekavart.Tudom,hogy bármikor adna esélyt kettőnknek.

Lehet csak a lelkiismeretem?

Így nem tudok teljesen boldog lenni a párommal.Ti mit tennétek?

Kérlek segítsetek!

NEGATÍV VÁLASZT NEM KÉREK!

Köszönöm!



2015. márc. 22. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sír és könyörög? Az nem semmi.

Így is úgy is az lesz a vége, hogy azt teszed majd, ami boldoggá tesz.

Ha a jelenlegi párod nem képes elfeledtetni veled a másik jelöltet, egyáltalán hagyta, hogy eljusson idáig a kapcsolatok, akkor valamit rosszul csinált vagy csináltatok.

Nem azt mondom, hogy mondj le róla, az, ha szeretnek sokat jelent, és egyértelmű, hogy veled van a jófiú. De ha az a tudat, hogy helyesen cselekszel nem nyújt annyi boldogságot, mint az a másik srác.. Hát.. Nincs mit tenni.

Lehet, hogy nem segítettem, de ezt neked kell érezned. Aki szeret, vagy akit te szeretsz. Én inkább az előbbit választanám.

2015. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Az előttem lévő már jól elmagyarázta a dolgot.

Először is azt tisztázd le magadban, hogy vágysz rá vagy szereted. Tudnál-e vele boldog lenni, hosszú távon tartós kapcsolatban vele maradni.

Mi lenne ha, az a fiú eltűnne az életedből? Fájna, vagy csak pár napig szomorkodnál?

A többivel egyetértek. Te tudod csak igazán mit érzel legbelül ha vele vagy vagy a másik fiúval. A különbség érezhető lesz csak ülj le és gondold át! :)

2015. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!