Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alszik ki ilyen hamar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alszik ki ilyen hamar a láng?

Figyelt kérdés
Nézem a sok boldog, rettenetesen szerelmes embert körülöttem, akik már évek óta együtt vannak és azon gondolkozom, hogy képes leszek-e valaha én is ilyen lenni..Egy-két hétig/hónapig odavagyok teljesen én is de utána szépen lassan elmúlik az érzés. Sosem volt még pár hónapnál hosszabb kapcsolatom pont emiatt és ez már kezd marhára frusztrálni... 19l
2015. márc. 22. 21:43
 1/3 Adam9024 ***** válasza:
Leszel meg olyan szerelmes, hogy nem múlik az érzés csak ilyenkor általában atbasznak. F/25
2015. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bezzeg akit nem szeretnek viszont, az évekig szerelmes...
2015. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz én is így voltam vele. Először pár hónapos volt , majd majdnem egy év jelenlegi pedig majdnem 1.5 év. Mikkor tanulsz a saját hibáidból , rá jössz hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban. Sokkal hosszabb kapcsolatokat tudsz , majd később építeni. De nem a hossz a lényeg ha nem a minőség.
2015. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!