Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos külsővel van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsővel van esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jah
2015. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van.
2015. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Esély az mindig mindenre van még ha a nullához közeli akkor is.

Amúgy is szerintem nem minden a külső... :)

19/F

2015. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gublug ***** válasza:
Simán. Ne aggódj. Csak türelem, én ne a cicababákat keresd.
2015. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Átlagos külső+humor+ egy kis romantikusság és te vagy a tökély ;D :)))
2015. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az atlagos es atlag alatti kulseju embereknek is van eselyuk part talalni, mert az izles, azaz hogy kinek mi tetszik, nagyon relativ. a lenyeg, hogy legyen meg a helyes onkritikad, ne ertekeld alul / vagy tul magad. ha ez meg van, tudni fogod, hogy milyen kaliberu nokkel kezdj kb, akiknel lesz is eselyed. humor, pozitiv kisugarzas, igenyesseg a kornyezetedre es foleg , rengeteget szamit. sokkal jobb egy atlagos arcu / es testu ffi, akinek van humora es normalis gondolkozasa, mint egy olyan, aki atlagon felul helyes / jo testu, de az ertekrendje nulla, kutyaba se nez, es a kornyezetere igenytelen pl egy retkes, koszos lakasban lakik. persze nem ez a ket veglet letezik csak, es egyik tipusbol sincs tobb a masiknal.

sok sikert a noknel

2015. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van, lehet, hogy valakinek te vagy az ideálja. Nekem is van olyan, hogy egy pasitól elájulnak barátnőim, de nekem egyáltalán nem tetszik. Máskor meg én szúrok ki valakit, de szerintük átlagos.
2015. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
bőven van
2015. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2015. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs,de nem baj áltassátok csak őt nyugodtan ezzel...

Majd rájön idővel úgyis,hogy nincsen.Csak addigra le fog épülni lelkileg főként,meg az önbizalma is a nullára fog redukálódni.Csak idő kérdése.

Nem biztos,hogy jó ötlet ezt kivárni,és ezt tapasztalatból írom,de komolyan.

Én bele estem ugyanebbe a hibába,és velem is az történt,amit említettem.

Lelkileg főként tönkrementem,önbizalmam mínuszos lett a nők irányába,ja és sok energiát,időt,pénzt öltem bele,hogy lehessen barátnőm,konkrétan mindent megpróbáltam érte.0 eredménnyel,sok száz visszautasítással,megalázásokkal és kinevetésekkel a hátam mögött...

23/F

2015. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!