Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok próbált már öngyilkos lenni és ma is több szem nyugtatót vett be?

Figyelt kérdés

Pont, amikor haza értem, egy nagy üveges gyógyszer volt az egyik kezében, a másikban kb. 4-6 szem belőle, bevette mindet (100 db-os Frontin). Mérges voltam rá, kiabáltam egy kicsit vele, majd leültünk beszélni. Említette, hogy 5-6 évvel ezelőtt meg akart halni, begyógyszerezte magát, de nem vett be eleget.


u.i.: a Frontint orvos írta fel, megvan az oka, hogy szedje, de elbizonytalanodtam, hogy ennyit bevett egyszerre.


Mit gondoltok?


Ffi



2015. márc. 25. 23:05
 1/5 aladar12 ***** válasza:
leülnék vele és komolyan elbeszélnék mindenről
2015. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthagynám. Hogy miért mondom ezt gci módon? Mert az exem is begyógyszerezte magát, a szemembe röhögve mondta, hogy öngyilkos akar lenni.
2015. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elzárnám az összes gyógyszert a házban, a vegyszereket is. Aztán kézen fognám és elmennénk pszichiáterhez, vagy pszichológushoz.

Ha nem egyezik bele, elhagyom. Nekem nem kell olyan ember, aki mellettem nyírja ki magát. Segítek neki, ha engedi, de ha nem engedi.....

2015. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Hány mg-os volt a Frontin?

4-6 szemet vett be vagy 94-96-ot.?

Bár én még olyanrol nem hallottam hogy 100 db-os, a párom szedi.

Tudod elég kamunak tűnik az irás!

1 havinál többet nem irnak ki. Ha 100 db/hó akkor kemény.

A másikfele! Ha ezt látom nem leülök trécselni! "104".

(4-6 tablettátol jót fog aludni.)

Ha több. Mentők, gyomormosás hogy jól érezze magát. Öngyilkossági szándék!

2015. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiszórnám az összes nyugtatóját a WC-be, aztán lehúznám.

Ennyi.

Az ilyen túl gyáva ahhoz, hogy valóban kinyírja magát, ezért sem az ablakon távozott, hanem helyette tablettázott. Csak magára akarja vonni a figyelmet (ez nem jelenti azt, hogy elhanyagolod, hanem egyszerűen depressziós)

ja, és elmennék vele egy pszichológushoz.

2015. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!