Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy lány, aki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fábián szilvia95 kérdése:

Ha van egy lány, aki szerelmes a páromba, és egy nyilvánvaló a páromnak is, akkor etikus, ha beszélget vele és találkoznak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal. Szeretem, ő is engem. Sosincs okom féltékenykedni igazából, de ettől függetlenül sajnos eléggé féltékeny vagyok, nem mutatom ki, inkább magammal megbeszélem a dolgokat.

Van egy lány, aki oda van érte, de már több éve, és ettől függetlenül ugyanúgy beszél vele. Ha párotok lenne, beszélnétek azzal az emberrel akinek bejöttök?



2015. márc. 26. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Ha egyszer megbeszélte csajjal nem lehet köztük semmi simán. A csaj előbb utóbb kiszeret belőle. Hisz... az nem is szerelem.

2015. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem beszéltek erről semmit egyébként, csak visszahallottuk , hogy a csajnak bejön.

Mondtam a barátomnak, hogy beszélje meg vele. De azt mondta, hogy szerinte erről nincs mit beszélni.

Csak nekem így meg fura, hogy beszélnek. Vagy nem tudom. Lehet, hogy én működik másképp, de ha tudnám h belém van zúgva egy srác, és párkapcsolatom van, akkor nem beszélnék vele, főleg nem találkoznék, mert az olyan mintha táplálnám ezt a dolgot, szerintem. :)

2015. márc. 26. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan megkérdezném a páromtól, hogy észrevette-e, hogy van egy titkos hódolója? És a többi beszélgetés menni fog már magától, és akkor ki tudod kérdezni a párodat, hogy ő hogyan viszonyul ehhez a kérdéshez. Akkor tisztázódhat sok minden, és a féltékenységed is megszűnhet.
2015. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy a másik lánnyal miről beszélget. Ha nem élet-halál kérdés, vagy nincsenek munkakapcsolatban, akkor fura, hogy beszélgető viszonyban van a lánnyal.
2015. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán imponál neki, hogy a csaj oda van érte. Ez nem azt jelenti, hogy akar tőle valamit, vagy meg fog csalni, egyszerűen az egóját fényezi.
2015. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös! Hát én sem díjaznám, ha a férjem előttem fényezné az egóját! Mert ez azt jelentené, hogy még annyira sem tisztel engem, hogy titokban, a hátam mögött flörtöljenek. Én szóvá tenném, hogy ha ilyen jól érzik magukat egymással, akkor hajrá, de ne nézzenek hülyének. végülis, ha akarnak egymástól valamit, akkor ezt még egyetlen feleség sem tudta megakadályozni.
2015. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egojat fenyezi. Nincs koze a megcsalashoz.
2015. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs! Zavarnám hozzá.
2015. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!