Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Nem szexeltek hanem csókolóztak, ezt is több hónapja a kapcsolatunk elején történt, mert bele akarták a barátai kényszeríteni egy kapcsolatba csak ő végül engem választott. Tudom, hogy szeret engem, érzem, olyanokat tesz, amit nem tenne meg ha nem szeretne, mégsem tudom kiverni a fejemből, hogy ez történt.
2015. márc. 26. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet,de túl lehet rajta lépni.
2015. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem lehet csak megbocsátani. Es ha igazan szereted majd idővel elhalványul
2015. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Volt hasonló helyzetem, én utána hozzá sem bírtam érni a barátomhoz többé.
2015. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy ez a jó kapcsolat tönkre menjen, akkor bocsáss meg neki, és felejtsd el, ami történt.
2015. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, megbocsájtanám-e.

Az viszont biztos, hogy a barátait kiosztanám. Mégis milyen barát az, aki ilyenre kényszeríti?

2015. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Vagy otthagyod (még akkor kellett volna) és keresel olyat aki nem ilyen fajta, vagy lenyeled, vele maradsz, de nem tudhatod mikor történik meg újra...


Szerény véleményem szerint, az aki azt mondja megbocsát egy megcsalást, csak be akarja magyarázni még magának is. Bizalom soha a büdös életben nem lesz utána, ami az alapja lenne a kapcsolatnak....az veszik el.


Nagyon úgy áll a dolog, hogy nem tudsz megbocsátani, szóval nem értem minek vagy vele.

2015. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, Valamiért úgy látom, hogy téged megcsaltak, és a frusztrációdat most is kiéled.


Ebben a helyzetben a kapcsolat elejéről van szó. Nem tudom, hogy mennyire volt kiforrott a dolog köztetek még, azt sem, hogy hogyan derült ki, hogy csókolózott. (Tagadta és láttad, vagy bevallotta...)

Az is kérdés, hogy hogy is van az, hogy valakit a haverjai csókolózásra "kényszerítenek".


Ha korábban még nem választott, végül téged választott, és most boldogok vagytok, akkor örülj. Nem kell túldramatizálni a dolgot, de ha ezen kattog az agyad, és nem tudsz túllépni azon, ami volt, pedig nyilván semmit nem jelentett neki, akkor te mérgezed magad és a kapcsolatodat is. Döntened kell, hogy mit akarsz.

2015. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!