Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Sok se akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Sok se akarok lenni, de félek, hogy haragszik!

Figyelt kérdés

Holnap utazik a barátom.

Délelőtt éppen mentem állásinterjúra és kikapcsoltam a netet a mobilomon 11:00-kor. Közben írtak egy sms-t hogy egy nappal elcsúsztatják az interjút. Mentem haza - kb fél óra múlva - visszakapcsoltam a netet, látom, hogy hívott (viberen szoktunk beszélni, mindig este). Kérdezte, hogy dolgozom-e. Azt válaszoltam "nem, szabad vagyok. Interjúra mentem, de közben írtak, hogy mégsem ma lesz." Ezután nem válaszolt. Felhívtam volna, de nem tudtam, hogy órája van-e vagy szabad-e.

Majd írtam neki, hogy bocsi, hogy nem voltam elérhető, interjúra mentem, ezért nem voltam elérhető. Látta és nem válaszolt. Egész nap fenn volt faceen is meg viberen is - órákig! -, de nem válaszolt. Megkérdeztem tőle, hogy haragszik-e. Aztán annyit írt, hogy nem haragszik, csomagol. "Mikor indulsz? Reggel?" "Igen." És ennyi. Túl tömör. Nagyon félek, hogy haragszik. Mondtam neki, hogy jó utat. Nem válaszolt rá semmit, csak megnézte. (Egy köszi semmibe se került volna. Mindig nagyon udvarias szokott lenni.)

Felhívjam jó éjt kívánni? Nagyon szeretném hallani a hangját, nem akarom, hogy haragudjon (erről is megbizonyosodhatnék). De azt sem akarom, hogy sok legyen neki.

Nem ilyen szokott lenni. (Volt mikor a repülőtérről az utolsó kaputól hívott fel - nem is számítottam rá.)

Azért lehet ilyen, azért keresett reggel, mert tudta, hogy este nem fog ráérni? Vagy haragszik rám, amiért azt mondtam szabad vagyok és nem vettem fel? (Az interjú miatt kapcsoltam ki, hülyén mondtam neki :( )

Keressem vagy ne mert már sok lenne?



2015. márc. 26. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már ne keresd, lehet rossz napja volt, és kivetíti kicsit rád. Holnap viszont hívd fel, kérdezd meg, hogy minden rendben van-e.


Ugyanezt csinálta kedden az én barátom is, és azt hittem rám haragszik (mert azelőtti este volt egy komoly beszélgetésünk), de mint kiderült, csak munkahelyi problémák miatt volt rossz kedve egész nap.


Nem tudom mióta vagytok együtt; de vannak srácok, akik ilyen hallgatásba merülnek, amikor valami bántja őket.


Mi nők meg hajlamosak vagyunk túlgondolni a szitut.

2015. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!