Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már kínszenvedés az egész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már kínszenvedés az egész, és nem érdeklem érdemes folytatni hátha jobb lesz? Reménykedjek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit nem érdemes folytatni? A bungee jumpingot? A középiskolát? A párkapcsolatot? Vagy mit?
2010. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minden további info nélkül: HAGYD!

Az emberek nem változnak meg, max. pár hét-hónap erejéig. Csak raboljátok egymás idejét.

Én 9 évig reménykedtem változásban. Életem legnagyobb hibája volt. Magammal és vele is kiszúrtam. Te ne ted, okulj más kárán.

2010. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de néha meg nagyon jól kijövünk:((
2010. febr. 17. 17:26
 4/13 anonim ***** válasza:
ted=tedd, bocsi, elgépeltem
2010. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

És ez így élet? Hogy van néhány jó napod?

Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt?

2010. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17 vok és lassan 2,5 éve van
2010. febr. 17. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Annyira fiatal vagy még. Tudom, most úgy érzed, soha nem találsz ilyen jó pasit, de hidd el, találsz! Most még élned kell! Ha valami nem jó, lépj! Nem köt hozzá házasság, lakás, gyerek, ráérsz majd akkor megalkudni, amikor már nincs más választásod. 17 évesen azt kell megtanulnod, hogy kiállj magadért. Ha már most nem kerek a dolog, mi lesz később? Nem kell még alkalmazkodnod senkihez. Éld az életed, ahogy neked jó! Légy önző! Egy életed van.
2010. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sohase fogok kelleni senkinek:(
2010. febr. 17. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem! :)

Csak most ezt érzed, ami norális dolog. De ha már nem lesz melletted ez a fiú, majd meglátod, kinyílik előtted a világ. Te is észreveszel majd más fiúkat, és ők is észrevesznek téged. De ha azt látják, hogy van pasid, nem fognak közeledni.

És egy kínszenvedéses kapcsolattól még az egyedüllét is jobb. Ami ilyen fiatal lány esetében szerintem max. pár hónapot jelent.

Lépj tovább! Maj meglátod, jobb lesz utána. :)

Szurkolok neked!!!

2010. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
[link] Hátha ez segít.
2010. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!