Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök gyakran lenne meztelen?

Figyelt kérdés

pl. én ruha nélkül alszok, hétvégén ha nem megyünk sehova akkor sem öltözök föl nagyon, max csak egy vékony kis köntös. Délután, mikor haza jövünk a melóból, akkor sincs rajtam túl sok minden. Melltartó, bugyi, vagy csak egy kis póló. Sokkal kényelmesebb így, de a barátom múltkor megjegyezte, hogy igazán fölöltözhetnék már rendesen. Nem értem miért zavarja. Nem igénytelenül nézek ki szimplán csak nem öltözök fel, nem csípem ki magam, nem sminkelek ha csak itthon vagyunk. Tök fölösleges szerintem. Fiúk ti mit gondoltok erről??

22/L


2015. márc. 27. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar :)
2015. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Énia mindig így vagyok itthon de még sose zavarta a volt barátomat.. L
2015. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj ezzel. :)
2015. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fel lennék izgulva állandóan. Amúgy is alapból elég kanoska vagyok. :D 21/F
2015. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

24f vagyok.

szerintem otthon a melltartó is fölösleges ha nincs nálatok vendég. egyébként nem zavarna csak akkor napi 1-3x kellene kielégíteni engem

2015. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, sőt...

21/F

2015. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. Én is egy szál alsóban vagyok itthon szinte mindig.
2015. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
egyébként úgy zavarna engem is ha hideg lenne a házban. nem vagy véletlenül megfázós tipus és a barátod csak félt téged?
2015. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
áá én itthon nem veszek fel alsót :D már jó pár éve. csak ha melózok vagy cipekedek pl ne zavarjon h lötyög ide oda minden. meg ha vendég van ak se előnyös nagy kényelemben hagyni. ez olyan mint a szájkosár a kutyának
2015. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én is mindig így vagyok itthon, 3 éve lakunk együtt, soha nem zavarta. Inkább mikor elmegy mellettem,megcsapkodja a hátsó felemet :D
2015. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!