Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használnak ki a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használnak ki a csajok?

Figyelt kérdés

Én ezt sohasem tettem, de most másodjára volt, hogy egy "csak barát" csajjal szex lett volna, nemet mondtam, és nem nem is érdekelték az indokok, csak fel voltak izgulva.


Nekem elsőre ez nem megy, érzelmek kellenek, de hiába próbáltam elmondani, koptattak, és felhúzott orral játszották a sértődöttet.

Nincs barátnőm, de nekem nem megy elsőre, én érzelmek nélkül nem tudom sajnos....

Biztosan nem ehhez szoktak, de sajnos nem megy...



2015. márc. 27. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Fatökű vagy.
2015. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi... most sokat segítettél rajtam...
2015. márc. 27. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem használnak ki, főleg ha így még esélyt sem adsz rá. De te kihasználhattad volna a lehetőséget. Érzelmek? Honnét tudod milyen érzelmek jöttek volna elő? :) Szerintem lazíts picit mert ha így folytatod elszalasztasz egy csomó esélyt, nem is beszélve arról ha a "csak barát" csaj esetleg kedves és/vagy jól is néz ki.

Nem csoda hogy sértődöttek voltak mert szerintem hülyének néztek - már bocs. Szedd össze magad gondold át micsoda előnyökkel stb. jár egy ilyen lehetőség. ;)

2015. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!