Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vonzóbbak a szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vonzóbbak a szégyenlős, csendes lányok mint a hangos, sokat beszélősök?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, meg kinek mi :D

Igazából 9gag-en láttam egy ilyet, hogy "shy girls are way more attractive than loud girls", és meglepett, mert a környezetemben tökre nem ezt tapasztaltam.

Szóval egykis közvéleménykutatás


2015. márc. 30. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg a "kinek mi" kategória. Aki szeret bulizni, eljárni ide-oda, valószínűleg nem sok mindent tudna kezdeni egy csendes, szégyenlős lánnyal, azonban aki otthonülő típus, nem nagyon jár szórakozni, az többre fogja értékelni őket.
2015. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy vettem észre, hogy általában azt mondogatja mindenki, hogy szerény, kedves lányokat szereti. De igazából a feltűnő, hangos lányokra figyelnek fel és azoknál próbálkoznak.
2015. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Abszolút nem vonzóbbak.Egy csaj legyen talpraesett,merjen megszólalni.
2015. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én sokkal jobban szeretem a hangos,sokat beszélő lányokat.Barátnőm is ilyen :)
2015. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Interferencia ***** válasza:
Számomra igen.
2015. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Csak nagyon keveseknek. Persze sokan alapról rávágják, hogy igen, a sztereotipiák miatt, miszerint a csendes lány = rendes lány.

De általában a beszédesebb, viccesebb, közvetlenebb, kommunikatívabb, könnyebben megnyíló lányok népszerűbbek.

A hozzájuk hasonló fiúk körében azért, mert partnerre találnak bennük, a csendesebb, szégyenlősebb fiúk körében pedig azért, mert így nem nekik kell küszködniük, hogy témát találjanak, könnyebb az ismerkedés, a társalgás, ha legalább a lány beszédes.

2015. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Interferencia ***** válasza:
100%
6: Más dolog az, ha valaki (idegen) társaságban csendes, vagy a barátjával kettesben is kuka.
2015. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a kettő között a legjobb valahol.én például nyitott vagyok,szeretek beszélgetni is,azonban nem vagyok feltűnősködő.

az én véleményem szerint az a legjobb,ha valaki kommunikatív,azonban nem túl közvetlen.az nagyon taszító.

2015. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

# 7

Igen, a csendesebbek is van, hogy később jobban megnyílnak, beszédesebbek lesznek a barátjukkal (bár van amikor nem), de én itt inkább az ismerkedésre gondoltam. Tehát az első benyomásra sokaknak inkább szimpatikus, ha egy lány alapból nyílt, mosolygós, felszabadult, egyből megtalálja a közös hangot, beszélget, mint aki szégyenlős, szótlan.

Természetesen vannak kivételek.

2015. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A dolog másik oldala, hogy a szégyenlősséget, a csendességet néha össze lehet téveszteni az érdeklődés hiányával. Tehát könnyen feltételezi az adott srác, hogy azt a lányt, aki beszélget vele, aki kezdeményez, jobban érdekli, mint azt, aki nem.
2015. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!