Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb fiu baratomba, es o tud is rola... kezdetnek en is tetszettem neki, de aztan azt mondta nemmukodne a dolog.. vuszon miota "ejtett" azota minden forditva van.. elotte en oleltem ot nagon sokaig, es mindig o hagyta abba, most pedig mindig o az aki szorosan magahoz olel, es nem enged el csak ha erzi hogy eltolom magamtol, es gyakran tobb masodpercig nez ram es ha a szemebe nezek se kapja el a tekintetet.. amikor egyutt enekelgetunk valami dalt, vannak olyan reszek, amikor kifejezetten ram nez enekles kozbe, es ez olyan mintha azokat a reszeket nekem cimezne (de ezek mind szerelmes szamok) ha latja hogy rossz kedvem van, hiv hog menjek veluk setalni, vagy probal bevonni a beszelgetesbe, esetleg enekelni akar velem... ez pontosan mit is jelent??
2015. márc. 30. 19:28
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy te és a fiú?Én másfél éve vagyok együtt a barátommal és előtte mi is legjobb barátok voltunk.Először mindketten féltünk,hogy mi lesz ha nem működik a dolog,utána,hogy leszünk barátok.Szerintem ha tényleg jó barátok vagytok,akkor megéri kockáztatni.Kérdezz rá,hogy mit érez irántad és ne hagyd,hogy ne válaszoljon. (ez most elég érthetetlen :D) Szurkolok :)
2015. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En 14 leszek o 16 lesz

Koszonoom:*

2015. márc. 30. 19:39
 3/5 anonim válasza:
vidd el őt a disney hercegnők a jégenre. 14 évesen ne játszatok high school musicalt az énekléssel.
2015. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs de értelmes válaszokat szeretnék, nem ilyen világmegmentő köcsögok unalmas momológját hallgatni, hogy milyen kicsi vagyok... képzeld, lehet hogy a korom nem üti meg a 20-at, de amíg nem ismersz, nem tudod hogy miképpen gondolkodom, stb... lehet mégsem vabyok olyyn gyerekes mint hinnéd
2015. márc. 31. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg nem játszunk az énekléssel semmit, egyszerűen szeretünk énkpekelni.. vagy talán már ebben a szar világban az ilyen emberek mint te, ezt is megtiltanák?!
2015. márc. 31. 13:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!