Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan lány akiknek fiatalabb a párja vagy fiatalabb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Én 22 éves lettem februárba a párom 20-at tölti a nyáron. 2 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást minden szuper. Elején furcsa volt, de már egyáltalán nem zavaró fel se tűnik senkinek, engem fiatalabbnak őt pedig idősebbnek hiszik :)

Előtte csak velem egyidős vagy pár évvel idősebb pasik tetszettek rajta kívül egy volt még 18 voltam a fiú 16.

Páromnak pedig első szerelme 14 évesen egy 17 éves csaj volt.


2015. márc. 30. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

én 36 vagyok,párom 28 éves-

Két éve együtt élünk,jól megvagyunk:)

2015. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok 21 a barátnőm 33. és jól megvagyunk, legalább komoly a gondolkodása...
2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Betegek! Pár év múlva meg sírtok ha majd lecserél egy 10 évvel fiatalabb HOZZÁVALÓ csinos csajra!

Azt a 33 éves nőt is megnézném amelyiknek még mindig nincs családja és azt hiszi hogy még mindig tizenéves. Aztak..va!

2015. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem is fiatalabb, igaz nem sokkal. Már jó pár éve házasok vagyunk, nem friss kapcsolat. Pedig én alapból mindig a nálam idősebb férfiakhoz vonzódtam, ő az egyetlen kivétel. Ő viszont inkább a nála kicsit idősebb nőket szerette azelőtt is.

36/N

2015. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves 3as! nincs ebbe semmi beteges. vannak akik alapból idösebb vagy fiatalabb emberhez vonzódnak, de sokszor nem számít a kor érzéseknek nem lehet parancsolni. Szerintem te még ilyet nem tapasztaltál és ne szólj bele ha te neked nem volt idösebb barátnőd. Fiúknak különben is bejönnek az idősebb nők is, csak nem mindenki mer ismerkedni idősebbel, meg lehet nem lesz komolyabb, de ebbe egyáltalán nincs semmi beteges, sok nagy korkünbséggel élő pár van. a beteges az talán az ha egy kiskorúval akar együtt lenni egy idösebb nő vagy férfi.
2015. márc. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!