Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom nem tudja hogyan kell french csókot adni. Én iiimádoom, az a kedvenc csók típusom. Hogyan tudnám rávezetni, megtanítani?

Figyelt kérdés
Kedves rendes, szenvedélyes, a csókjai érzékiek, finomak. A számat is harapdálja, játszik a nyelvével, de ha kinyitja a száját és átcsúszik a nyelve, egyszerűen nem akarja becsukni a száját. Jó amit akkor csinál az se rossz, csak hiányolom azt a száj becsuk, kinyit nyelvezés majd megint. Tudjátok az a folyamatos csókolózás. Hogyan mutassam meg neki? Hogyan kéne megtanítanom erre?

#csókolózás #French csók
2015. márc. 30. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ez undorító.
2015. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
1-es :DD
2015. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

"french csók"


Na jól van...

2015. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jólvannaa hagyjatok már én így szeretem naa :PP :D
2015. márc. 30. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Eeeeez gáz!
2015. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hogy segítenétek xd áhh azt már nem :D
2015. márc. 30. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi mindig van aki basztatni fog :D Szerintem csak siránkoznak hogy nekik nincs ilyenben részük ;) Szerintem csak mond el neki. Tudom, hogy nem ez a legszenvedélyesebb megoldás, de gyors és egyszerű ;)

F/15

2015. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csókold és pofozd aztán megint csók, megint pofon. Én így csinálnám
2015. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát mondasz valamit :D na te megkapod a zöld ujjacskát
2015. márc. 30. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy neki még nem volt komolyabb kapcsolata. Nekem igen, nagyon meglátszik, hogy egy kicsit tapasztalatlan. Hát ha csak a csókjáért jöttem volna vele össze :D mindenben jó, meg ugyanolyan őrült perverz mint én, meg figyelmes rendes intelligens, csak hát..értitek. ;P
2015. márc. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!