Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. 2 éve vagyok a mostani barátommal, előtte is volt már komoly kapcsolatom, meg kalandok is elég sok. A kapcsolatunk tökéletesen működik, minden szempontból, de valamiért annyira vágynék másra. Néha már a buszon is meglátok egy pasit és az jár a fejembe hogy milyen lenne sexelni vele... Pedig barátom maximálisan kielég, és nincs vele semmi baj, se külső se belső, maga a tökéletesség. Miért lehet ez? Az agyam tudja, hogy egy főnyeremény, de mégis annyia másra vágynék :/
2015. márc. 30. 21:08
 1/5 To7ka ***** válasza:

Wow. Vagy küzd le ezt az érzésed, és kezdj el örülni annak, amit megkapsz, amid van. Próbálj meg kicsit hálásnak lenni, a legtöbb pasi ha tudná rólad, hogy ilyen a hozzáállásod, egy percig nem gondolkozna azon, hogy csak szexre vagy hosszabb kapcsoaltra akarjon Téged. Az előbbi nyerne.

Vagy fogadd el, ha ilyen akarsz lenni. De ne hülyíts senkit. Ha ezen nem tudsz változtatni, szükséged van rá, hogy időnként mindig más ágyába köss ki, és más csiklandozza meg a az orrod tövét, ez van. Szegény srácot ne szivasd vele :/

2015. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont azért van amiért a volt bnőm is elhagyott, 24 éves korába... Jódolgába nemtudta mit kezdjen magával..


"kalandvágy"


Kibulizta magát 27-28 éves korára, megfordult egy jopár ágyba. Nem kellett mellettem(meg senki mellett) fiatalon megállapodnia, élhette az életét.


Engem anno nagyon mélyen érintett, hogy gyakorlatilag oknélkül csak ezért elhagyott, mert nagyon szerettem. Mostanára meg is bánta mert tudja h jó volt neki velem. De engem már érdekel... Egyszer eldobott, nem nyitok felé többé... Jól gondold meg te is, hogy mit csinálsz, mert akármi ilyen irányú lépéseddel lerontod a kapcsoaltot sose fogod tudni visszaépíteni...

Sokaknak az egész életébe nem adódik meg az, hogy telejs harmóniát érezzen egy kapcsolatban.

32/F

2015. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát éppen ez az, h tisztában vagyok vele h ez nagyon ritka. de mégis... áhh kettősség. amúgy én is kiéltem már marad, elég sokat buliztam és elég sokat tapasztaltam minden téren. a másik véglet is megvolt, a betegesen féltékeny, aki folyton terrorizált, éppen ezért nem értem hogy most miért nem tudok örülni annak amim van.
2015. márc. 30. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a nők 24 éves korukra veaztik el az eszüket engem is most dobott a barátnőm miután betöltötte a 24 -et ugyan ilyen indokokka 6 éves kapcsolatot dobott félre és a közös jövőnket.:(
2015. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnálom :/
2015. márc. 30. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!