Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác. Össze sem akartam először jönni vele.

Három hónap után kiment külföldre - muszáj volt, suli miatt. Mondta, hogy ő is jön Magyarországra, mindig mondja.

Mielőtt kiment volna, mondtam neki, hogy ne álltassuk egymást, ha abba akarja velem hagyni, akkor mondja meg, azt is, ha folytatni akarja. Nem akarta abbahagyni. Az utolsó nap is nőként bánt velem, még udvarolt is! :) Mondta, hogy ne felejtsem el.

Mióta kinn van: megnyugtat a találkozással kapcsolatban. Minden nap keres. Olyan helyzetekben is felhívott, hogy a reptérről az utolsó kaputól vagy ha nem volt jó a net, akkor is 5-ször is próbálkoztunk, hogy tudjunk beszélni, utána adtuk csak fel.

Nem akarok ábrándot kergetni, ez így csodálatos volt.

De kb 5 napja megváltozott (múlt péntek óta). Egy kis hülyeség: állásinterjúra mentem és ezért kikapcsoltam a mobilnetet. Közben írtak, hogy elnapolják az interjút. Visszakapcsolom: látom, hogy a srác hívni próbált (viberen). Megkérdezte, hogy dolgozom-e. Azt mondtam, nem, szabad vagyok. Hülye voltam, mert amikor hívott, akkor nem voltam szabad, mentem az interjúra. Azóta: megnézi, amit írok és nem válaszol. Tesz ígéreteket, amiket nem tart be. Szóval teljesen megváltozott.

Nem akarom elveszíteni - eddig is csak azon dolgoztam, hogy utána tudjak menni -, ennyire jó kapcsolatom, mint vele még soha nem volt!

Szóval: miért változhatott meg ilyen hirtelen? Hogyan tudnám ezt jóvá tenni?

(Magam is tisztában vagyok vele: nem akarok ábrándot kergetni! De eddig minden úgy volt, hogy folytatjuk. És ilyen jó kapcsolatom, mint vele, még sohasem volt! Egy akárki senkiért nyilván nem törném magam!)



2015. márc. 31. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
korotok?
2015. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 fölött vagyunk. Volt már rossz kapcsolatom, éppen azért tartom nagy becsben. Ezelőtt tényleg nem adta jelét, hogy abba akarná hagyni. Találkozni is tudunk.
2015. márc. 31. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hogyha ő is férfi létére, meg ugye már nem is vagytok gyerekek, és mégis ennyire gyerekesen viselkedik, akkor... jó hülye. De te se vagy százas! Ha már magától nincs annyi esze, hogy elmondja, mi a kínja, akkor miért nem kérdezed meg tőle TE?


Nem tudom, de nálam alap, hogy ha bajom van, akkor megmondom. Lehet, hogy nem abban a pillanatban, de max 1-2 óra után ha már kicsit leülepedett, és a másik ne adj' Isten ne kérdezte volna még meg, akkor magamtól is. Ugyanezt pedig a páromtól is elvárom. Hát felnőtt emberek vagyunk, alap, hogy meg tudjuk beszélni egymással, ha problémánk van, nem?


21/L

2015. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!