Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy őröltség?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi barátom. Vagy lehet, hogy múlt idő. Elérkeztünk oda, hogy nagyon nagy szükség lenne a találkozásra (Magyarországon jöttünk össze több hónapig együtt voltunk).

Két hónapig türelmesen vártam, hogy mikor találkozunk, közben minden nap nézegettem, hogy hogyan tudok hozzá kimenni, milyen szállások vannak, szóval eléggé utána jártam a dolognak, már csak foglalni kell. Kettőnkkel sem volt semmi gond, minden nap keresett is, viszont egy pár napja nagyon megromlott köztünk a dolog.

Így is vége lehetne, de tudom, hogy addig nem nyugodnék, amíg ki nem mennék az országába szétnézni - rengeteget terveztem, utána néztem tényleg! és nem csak ábrándoztam, hogy de jó lenne.

Szóval arra gondoltam, hogy kiugrom hozzá meglátogatni, ha találkozunk, ha nem.

Igazából tényleg azt érzem, ha most nem teszem meg, akkor lehet, hogy soha nem fogom, mert már nem leszünk együtt. Így adok egy esélyt kettőnknek is, én is kiélhetem az utazás iránti vágyam.

Elég nagy őrültség? Jobb, mint ölbe tett kézzel várni, nem? (Egyszer ugyanilyen alapon felmentem Pestre is, hogy vagy találkozunk vagy nem. És találkoztunk! Megbántam volna, ha nem teszem meg! Tudom, hogy nem ugyanaz a kategória, de eléggé beleéltem magam.)

Huszonéves.



2015. ápr. 1. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2015. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Bors...


Amúgy...igen,de nem feltétlenül rossz az. Bár megharagudhat,ha nem szólsz neki előre,de legalább magadban le fogod tudni zárni.

2015. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Holnap felhívom és beavatom a tervembe.

Amikor majd ott leszek nem állítok be hozzá, de mondom, hogy a városban vagyok.

2015. ápr. 1. 01:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért külföldre kimenni vagy feljönni Pestre között, nagyon nagy különbség van..! Jobb lenne még azelőtt megbeszélni vele ezt a dolgot hogy elindulsz. Egyedül azért nem kéne bóklásznod külföldön...
2015. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!