Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? 19/L

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 2 fiúval, mivel régóta egyedül vagyok társkeresőre mentem. 2 fiúval találkoztam onnan, és mint kiderült 24 évesek mindketten és csoporttársak az egyetemen. Ők nem ismerik egymást.. Az egyik fiú meglátta a mobilomba a másik fiú nevét, de mondtam, hogy csak beszélgettem vele. Mindkét fiú azt hiszi, hogy most ami történek az komoly kapcsolatnak indul... Mindkettővel csókolóztam és mindkettőt más miatt kedvelem.. Fogalmam sincs mit tegyek... És azt sem tudom meddig találkozgathatok 2 fiúval úgy, hogy soha ne tudják meg, hogy csoporttársak. Mit tennétek? :(

#Két szék között
2015. ápr. 2. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Jo nagy Ribi vagy!
2015. ápr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kezdtél el két fiúval is ismerkedni egyszerre?! Ezt pont itt rontottad el. Most pedig már nem tudsz választani. De előbb-utóbb muszáj lesz,és szerintem ne húzd sokáig,mert elkezdesz kötődni egyre jobban hozzájuk,és később még nehezebb lesz neked. Döntsd el,hogy kit szeretnél választani, a másikkal pedig szakíts meg mindenféle kapcsolatot!
2015. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elöbb utóbb biztos észre veszik ás akkor te jössz ki szarul szóval ez gáz..
2015. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
majd jól elvernek téged
2015. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ott kezdődik a probléma, hogy a csókolózás már nem az ismerkedés kategória...
2015. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy csoporttásak és már tudnak egymásról :D

Igazából csak versenyhelyzetet teremtettél, de így is kénytelen vagy lassan választani.


Amúgy ha ilyen lazán fogod fel, hogy "még nem komoly" akkor minek izgatod magad. Ribiként játszol velük amivel nincs sok gond, de tud mikor kell lelépni vagy az első alkalom után úgy is faképnél hagynak.


21/F

2015. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elcseszted... Próbálj meg mielőbb választani közülük, mert később nehezebb lesz. Ráadásul ha csoporttársak (hogyhogy nem ismerik egymást??), akkor eleg könnyen lebukhatsz, és újra egyedül maradsz. Muszáj döntened, két kapcsolatot nagyon kemény dolog fenntartani, ráadásul gerinctelenség is. (Bár azt most megsúgom, hogy vszínű úgyis rosszul fogsz dönteni, mert mindig azon fogsz agyalni hogy mi lett volna ha a másikat...) De mindhármotoknak jobb ha valami alapján választasz. Sok sikert!

N 25+

2015. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Három a magyar igazság, szerezz még egy pasit!...

Ríszpekt, hivatalosan is ribi vagy :).

Isten ments az ilyen döntésképtelen csajoktól!!...

2015. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam hasonló helyzetben az egyik pasi. 3 hónapon át szivatott a csaj, én tudtam a másik srácról, aki viszont - feltételezem - rólam nem. Ótvarosan görény dolog, amit csinálsz. Ha igazán jót akarsz mindenkinek, offold mindkettőt
2015. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből 3-as lesz!
2021. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!